Vadovo įrankių dėžė arsenalas. Kaip tapti būti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Apie tai, kaip pasiekti geriausią rezultatą ir išnaudoti galimybes.

  • Vadovo įrankių arsenalas.
  • Visos darbo dienos trukmės mokymai
  • NAUJOMIS APLINKYBĖMIS Keturių rytinių susitikimų trukmės mokymai INTERNETU
  • Adaptuota nuotoliniam mokymuisi
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų video įrašą
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui
  • 2020 m. kovo 31 d., antradienį, nuo 10:00 iki 17:30.
  • Perkelta į 2020 m. gegužės 12, 13, 14 ir 15 dienas nuo 10:00 iki 11:30
  • Vietų skaičius ribotas

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Mokymų kaina 450 €. 

Jau šiandien darykite tai, apie ką kiti pagalvos rytoj.
Vinstonas Čerčilis

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Šį kursą sukūrėme taikos metu, kuomet svarbiausia buvo tolygus augimas: galbūt greitas, galbūt lėtas, tačiau tolygus. Tačiau šiuo metu mažai beliko įmonių, kuriose neįvyko kokių nors anomalijų. Daugumoje viskas sulėtėjo ir rimčiausias keliamas klausimas yra apie išgyvenimą. Kitose įmonėse, atvirkščiai, vyksta beprotiškas augimas ir galimybių vaikymasis.

Tad apie kokį asmeninį tobulinimąsi vadovui dabar galima begalvoti? Apie kokius vadovo instrumentus? Jei šiuo metu dirbate gaisrininku, arba dar blogiau, iš pelkės bandote ištraukti savo įmonę, greičiausiai niekur nedingo svarba gebėti dirbti su savimi, savo laiku ir savo gebėjimais, su darbuotojų užduotimis, delegavimu ir tikslų kėlimu. Su aiškiu komunikavimu darbuotojams, kas bus toliau, ir kur ta šviesa tunelio gale....

Ar žinote, kokia rezultatyvi gali būti jūsų darbo valanda, ypač dabar?

Jūs juk žinote, kad jei ką nors atidedate, prie to sugrįžti darosi vis sunkiau. Tad kodėl ne dabar?

Specialus visos dienos seminaras 4 seminarų ciklas internetu vadovams apie tai, kaip padaryti dar daugiau ir dar geriau

Vadovo įrankių arsenalas. Kaip būti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Laiko planavimas
Kaip vadovui paskirstyti savo laiką ir kam skirti prioritetus. Ir kaip padaryti tai, ko tikrai reikia, ir atmesti visiškai antraeilius dalykus.

2. Užduoties formulavimas ir įvykdymo užtikrinimas
Kodėl norisi kaip geriau, o išeina kaip visada? Ar tikrai darbuotojas supranta, ko iš jo norima ir kaip tą patikrinti? Kaip padaryti, kad ne tik suprastų, bet ir patikėtų bei padarytų?

3. Tikslai ir jų perteikimas darbuotojams
Ar darbuotojai nepasiklysta procesuose? Ar jie šiandien supranta padėties rimtumą? Užuot kūrę vertę įmonei, užsiima išgyvenimo strategija? Kaip iškelti tokius tikslus, kad paniką pakeistų produktyvumas?

4. Delegavimo iššūkiai ir kaip juos įveikti
O gal geriau pačiam? Deja, darbų ir atsakomybių delegavimas neišvengiamas, jei norite judėti toliau ir augti sparčiau. Kaip pasitikėti ir patikėti?

5. Darbuotojų ugdymas
Niekas negimė mokėdamas. Tačiau tikrieji generolai gimsta karo metu. Kaip atskirti potencialią darbuotojuose ir ko imtis, kad pasibaigus iššūkiams turėtumėte rimtą ramstį ir profesionalą. Iš kur pasisemti kantrybės ir kaip atleisti klaidas? 

6. Vizija, misija ir strategija. Kaip iš to gauti naudos?
Lyg ir visi žinome, turime ir atsimename. Tačiau ar panaudojame? O jei panaudojame, ar gauname naudos?

7. Kaip pasikeis organizacija, jei pasikeisiu aš?
Ar dabar man laikas keistis? Labai gali būti, kad jei buvote geras, turite tapti piktu. O galbūt atvirkščiai. Kaip keičiasi situacija, keičiantis Jums. 

Kaip tai vyks?

Seminaro ciklų metu, ne tik klausysite informacijos, dalyvausite užduodami klausimus, tačiau ir gausite namų darbų, kuriuos turėsite atlikti iki kito susitikimo. Planuojame į seminarus pakviesti svečių, kurie pateiktų pavyzdžius apie konkrečias situacijas. Taip pat dalyvausite uždaroje FB grupėje kur galėsite papildomai išsiaiškinti ir padiskutuoti ne tik su lektoriumi, bet ir tarpusavyje. Gausite būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui. 

Kam skiriama

Daugiausia skiriama smulkių ir vidutinių įmonių vadovams, kurie jaučia, kad reikia nedidelio postūmio, kad galėtų pasiekti savo ambicingus tikslus.

Kokia visa to nauda

Po mokymų jūs labiau gebėsite:

• Valdyti darbuotojų motyvaciją ir jų veiklą, atsižvelgiant į jų gebėjimus ir darbo pobūdį
• Tikslingai ir efektyviai naudotis dalykine komunikacija
• Efektyviai planuoti savo laiką, remiantis prioritetais ir tikslais
• Padidinsite savo atsparumą stresui, nes nemažai vykstančių procesų ims kitaip atrodyti
• Gausite efektyvių asmeninio tobulėjimo metodų

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084