Kaip padaryti, kad verslas dirbtų jums, o ne jūs verslui?

Seminaras akcininkams ir vadovams apie tai, kaip nustoti dirbti už visus ir užsiimti verslo vystymu.

 • Kaip padaryti, kad verslas dirbtų jums, o ne jūs verslui?
 • Visos dienos patyriminiai mokymai
 • VILNIUJE, Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20
 • 2020 m. sausio 30 d., ketvirtadienį, nuo 10:00 iki 17:30.
 • Kavą, arbatą, sausainius, pietus ir šiltą sutikimą garantuojame.
 • Vietų skaičius ribotas

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Praktinių mokymų pilna kaina 450 €. Speciali kaina galioja ne daugiau kaip keturioms vietoms.

Teisingi žmonės teisingoje vietoje svarbiau už strategiją.
Jack Welch„Fortune“ isrinktas geriausiu šimtmečio vadybininku, 20 metų pradirbęs „General Electric“ CEO

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Iš 100 įkuriamų įmonių tik 4 pasiekia tvaraus augimo stadiją. Dauguma (74 proc.) lieka tokios būsenos, kai viskas priklauso tik nuo savininko jėgų, atsakomybės ir entuziazmo. O kai jis baigiasi....

Savininkas įkuria įmonę ir tuojau pat paskęsta operacinio darbo ir „gaisrų gesinimo“ rutinoje. Kurdamas naujus projektus, samdo personalą jų realizacijai. Tačiau susidaro paradoksali situacija – su darbuotojų skaičiaus didėjimu, darbo apkrova savininkui tik padidėja ir verslo vystymasis sustoja.
Padidėjus darbuotojų skaičiui susidaro tam tikra organizacijos struktūra, bandoma pasidalinti atsakomybe. Idealiu variantu, kiekvienas darbuotojas turėtų sukurti panašią pridėtinę vertę, tačiau realybėje atsakomybės ribos dažnai pasiskirsto labai netolygiai ir įmonę tempia vos keletas žmonių.

Verslo sistematizavimas lyg ir turėtų išspręsti šią problemą, tačiau kažkodėl neduoda norimo rezultato.

Šis vadovavimo eksperto Sauliaus Jovaišo parengtas praktinis seminaras apie tai, kaip nepakliūti į savo verslo vergiją, teisingai pasirinkti prioritetus ir tinkamus žmones, išvengti pavojų ir sukonstruoti tvarų augimą.

Kaip padaryti, kad verslas dirbtų jums, o ne jūs verslui?

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Kokias problemas jūs spręsite? Jei nors viename aprašyme pažinote save, jums pas mus.

 • Nėra laiko. Šeimai, laisvalaikiui, sportui, naujam verslui, niekam.
 • Verslas užstrigęs viename lygyje – jau kurį laiką nėra augimo, pelningumas minimalus arba/ir kaupiasi nuostolis.
 • Atsibodo dirbti su „neišmanėliais“. Visą laiką reikia taisyti darbuotojų klaidas. Jau geriau padaryti pačiam.
 • Jaučiatės tarytum būtumėte darbuotojų rengimo mokykla konkurentams.
 • Visą laiką sprendžiate tas pačias su personalu susijusias problemas, daug kartų pats aiškinate kam, ką ir kaip reikia padaryti.
 • Jei jaučiate, kad nors šiandien lyg ir viskas gerai, tačiau žinote, kad turite kažką padaryti, kad taip pat gerai būtų ir rytoj.

Apie ką visa tai:

1. Verslo augimas.
Pagrindiniai klausimai: Kur verslo viduje slypi problemų „šaknys“? Kodėl verslas neauga? Kada akcininkas-vadovas gali tapti kliūtimi verslo augimui? Kokia akcininko misija? Kokia vadovo misija? Kada tai verta suderinti, o kada atskirti?

2. Delegavimas.
Pagrindiniai klausimai: Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta taip pat gerai, kaip padaryčiau aš? Kaip pasitikėti, kad nesugriautų, neapvogtų, neišeitų, padarytų laiku? Kaip kontroliuoti ir tuo pačiu paleisti? Efektyvūs kontrolės mechanizmai.

3. Akcininko-vadovo valdžios perdavimo dilema.
Pagrindiniai klausimai: kaip rasti ir nusamdyti tuos, kurie ilgainiui mane pakeis? Kaip išlikti savo verslo lyderiu, atskyrus strateginę ir vykdytojų pozicijas? Kaip pasamdyti vadovą, kokie jo atrankos kriterijai? Ir visgi, kaip pasitikėti tuo „ne visai tobulu“ žmogumi.

Kaip tai vyks?

Atliksite praktines užduotis, kurios vėliau pravers ir kasdieniame darbe. Gausite būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui. O seminarą baigsite sudarydami konkrečių veiksmų planą – ir prisiimdami įsipareigojimus sau.

Kam skiriama

Seminaras pagrinde skiriamas smulkių ir vidutinių įmonių akcininkams-vadovams, kurie jau pajautė nuovargį dirbdami savo versle, kurie yra pakankamai protingi, jog suprastų, kad tolesnis augimas reikalauja pasikeitimų – tiek asmeninių, tiek organizacinių.

Kokia visa to nauda

 • sugebėsite pažvelgti į savo verslą iš tolėliau, kas leis sutvarkyti ir pagreitinti daugybę verslo procesų
 • sumažinsite laiko sąnaudas skiriamas rutinai ir galėsite visas jėgas skirti strategijai ir plėtrai
 • tvirčiau jausitės dirbdami su personalu, žinosite kaip pasitikėti ir kaip kontroliuoti
 • pagerinsite savo asmeninio gyvenimo kokybę ir jausite pasitenkinimą pasiekiamais rezultatais.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

Registracija

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084