Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta. 2.0.

Internetui pritaikyta nauja mokymų versija apie šių dienų vadovavimo iššūkius. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti geras vadovas?

Klasika virtę mokymai nauju formatu internetu. Daugiau laiko, daugiau praktikos, daugiau savarankiško darbo, naujos įžvalgos

 • Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.
 • INTERNETU
 • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų video įrašą
 • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui
 • Keturių seminarų ciklas
 • 2020 m. rugsėjo 30, spalio 2, 5 ir 7 dienomis nuo 10 iki 12 val.
 • Kiekvienas seminaras sudarytas iš dviejų dalių - 1 val. paskaita + 1 val. praktikos grupėse.

"Paskutinės savaitės" specialus registracijos pasiūlymas - 179 €

 Registruotis už specialią kainą 

Pilna mokymų kaina 320 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2020-09-25 22 val. arba keturiems dalyviams. Priklausomai kas įvyks anksčiau.

Lyderis turi turėti žinių, turi žinoti, jog turi žinių, ir tas žinias turi visiškai aiškiai perteikti kitiems.
Clarence R. Randall

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

“Kai garsus šių dienų lyderystės konsultantas, Simon Sinek svarsto apie šių dienų vadovo pasirinkimą, jis sako, kad vadovui būtina apsispręsti, kokį žaidimą jis žaidžia - ar jo žaidimas baigtinis, kai svarbiausia trumpalaikis rezultatas ir po to nors tvanas. Ar vis tik jo žaidimas neturi pabaigos ir vadovas siekia sukurti organizaciją, kuri gyvens ilgai. Gal net ilgiau, nei jos kūrėjas.
Aš manau, kad norint sukurti organizacijas siekiančias ilgalaikių, ambicingų tikslų, šiais, neapibrėžtumo laikais, vadovai turi gebėti vizionuoti, sukurti norimą ateitį, ją tinkamai komunikuoti. Tačiau tuo pačiu ir reaguoti į vykstančius aplinkybių pokyčius gerokai greičiau, nei anksčiau. Todėl vadovai turi kurti lanksčias ir darniai veikiančias komandas, kurias sudaro savarankiški, atsakingi individai. Todėl vadovai turi gebėti įžvelgti darbuotojų tinkamumą, gebėti ugdyti darbuotojus, daryti tinkamą įtaką reikiamiems pokyčiams, prisiimti atsakomybę už rezultatą. Ir visiškai nesvarbu, ar mes kalbam apie didelės korporacijos, ar smulkaus/vidutinio verslo, ar viešojo sektoriaus organizacijas. Uždaviniai vadovams yra iš esmės tokie patys, kompetencijų rinkinys toks pats”

Šiandieninio verslo sėkmė dabar kaip niekada priklauso nuo vadovų ir žmonių įsitraukimo, motyvacijos, noro tobulėti ir keistis.
Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie ne tik atliktų savo funkcijas, ar atliktų darbą, bet būtų orientuoti į rezultatą, pasiektų numatytus tikslus ir užtikrintų aukštą pajamingumą bei verslo augimą.

Vadovavimo klasika - 4 seminarų ciklas su Sauliumi Jovaišu šį kartą internetu:

Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Norint efektyviai vadovauti reikia efektyviai mąstyti.
Kaip turi mąstyti vadovas, jei nori, kad jo organizacija spėtų su pokyčiais, pasiektų išskirtinį rezultatą ir nugalėtų konkurencinėje kovoje. Kokia vadovo paskirtis organizacijoje? Kaip vadovui ugdyti save, kad galėtų ugdyti kitus? Kaip suorientuoti save ir savo komandą į rezultatą, o ne į procesą? Į sprendimą, o ne į problemas? Į veiksmą, o ne į ketinimą veikti? Kaip atrasti savo potencialą ir jį įdarbinti?

2. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti tikrai geras vadovas!
Kaip turi elgtis ir ką daryti vadovas, kad darytų maksimalią įtaką savo darbuotojams. Kaip tapti autoritetu darbuotojams? Kaip motyvuoti? Kaip nuspręsti kuriuos darbuotojus reikia ugdyti, o kuriuos “paleisti”? Kaip ugdyti pasirinktus? Vadovo kasdienio darbo įrankių dėžė: veiksmų ir reakcijų rinkinys siekiant maksimalaus rezultato.

3. Kaip pasirinkti ir išlaikyti geriausius!
Apie tai, kad vienas nieko nepadarysi. Kaip organzuot darbuotojų paiešką ir pasamdyt tinkamiausius darbuotojus? Kaip pravesti darbo pokalbį, kad per trumpiausią laiką sužinotum daugiausiai? Kaip tinkamai “parduoti” organizaciją kandidatams? Kaip sukurti terpę skleistis pasirinkto darbuotojo potencialui, kad jis norėtų likti? Kaip suvienyti skirtingus žmones bendram tikslui pasiekti?

Kas vyks mokymų metu

 • Praktinės užduotys.
 • Klausimai-atsakymai.
 • Konkrečių dalyvių situacijų sprendimas.
 • Aktyvus ir produktyvus darbas grupėse.
 • Aiškus veiksmų planas.
 • Asmeniniai įsipareigojimai padėsiantys keisti netinkamus vavovo elgesio įpročius.
 • Bendradarbiavimas uždaroje FB grupėje su Saulium Jovaišu ir seminaro dalyviais.
 • Literatūros ir informacijos šaltinių išplėstinis sąrašas.

Kam skiriama

Seminaras daugiausiai skiriamas smulkių ir vidutinių įmonių vadovams, kurie daug dirba ir prisiima dar daugiau atsakomybės už organizacijos sėkmę ir ateitį.

Kokia visa to nauda

Mokymai yra patyriminiai. Paremti gerąja patirtimi, realiais, pritaikomais pavyzdžiais. Konkrečių situacijų sprendimais.
Po mokymų vadovai turės susidarę aiškų veiksmų planą – ko imtis siekiant pagerinti esamą vadovavimo situaciją. Gebės pritaikyti įgytus įgūdžius. Įgis papildomų gebėjimų parinkti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Iš viso:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37069008008