Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Vadovavimo iššūkiai šiandien. Ką turi žinoti ir mokėti bei kaip mąstyti ir daryti tikrai geras vadovas?

Kaip suvienyti komandą ir įdarbinti neatskleistą jos potencialą.

  • Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.
  • Pritaikyta naujoms besikeičiančioms sąlygoms
  • Nauju formatu INTERNETU
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų video įrašą
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui
  • Didelio pasisekimo sulaukę praktiniai mokymai vadovams
  • Keturių seminarų ciklas
  • 2020 m. birželio 16, 17, 18 ir 19 dienomis. Nuo 10:00 iki 11:30 val.

Dar kuriam laikui palikome ankstyvosios registracijos kainą - 149 €

 Registruotis už specialią kainą 

Pilna mokymų kaina 450 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2020-06-03 22 val. arba penkiolikai dalyvių. Priklausomai kas įvyks anksčiau.

Lyderis turi turėti žinių, turi žinoti, jog turi žinių, ir tas žinias turi visiškai aiškiai perteikti kitiems.
Clarence R. Randall

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Tai, kaip išgyvensite pasikeitimus, priklauso nuo Jūsų sumanumo. Tačiau dar niekada Jūsų sėkmė taip  nepriklausė nuo vadovų ir žmonių įsitraukimo, motyvacijos, noro tobulėti, keistis, "nueiti papildomą mylią" ir apskritai išlikti lojaliais.
Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie ne tik atliktų savo funkcijas, ar atliktų darbą, bet būtų orientuoti į rezultatą, pasiektų numatytus tikslus ir užtikrintų įmonės išgyvenimą ir augimą.

Vadovavimo klasika - 4 seminarų ciklas su Sauliumi Jovaišu šį kartą internetu:

Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Norint efektyviai vadovauti reikia efektyviai mąstyti.
Kaip turi mąstyti vadovas, jei nori, kad jo organizacija spėtų su pokyčiais, pasiektų išskirtinį rezultatą ir nugalėtų konkurencinėje kovoje. Kokia vadovo paskirtis organizacijoje? Kaip vadovui ugdyti save, kad galėtų ugdyti kitus? Kaip suorientuoti save ir savo komandą į rezultatą, o ne į procesą? Į sprendimą, o ne į problemas? Į veiksmą, o ne į ketinimą veikti? Kaip atrasti savo potencialą ir jį įdarbinti?

2. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti tikrai geras vadovas!
Kaip turi elgtis ir ką daryti vadovas, kad darytų maksimalią įtaką savo darbuotojams. Kaip tapti autoritetu darbuotojams? Kaip motyvuoti? Kaip nuspręsti kuriuos darbuotojus reikia ugdyti, o kuriuos “paleisti”? Kaip ugdyti pasirinktus? Vadovo kasdienio darbo įrankių dėžė: veiksmų ir reakcijų rinkinys siekiant maksimalaus rezultato.

3. Kaip pasirinkti ir išlaikyti geriausius!
Apie tai, kad vienas nieko nepadarysi. Kaip organzuot darbuotojų paiešką ir pasamdyt tinkamiausius darbuotojus? Kaip pravesti darbo pokalbį, kad per trumpiausią laiką sužinotum daugiausiai? Kaip tinkamai “parduoti” organizaciją kandidatams? Kaip sukurti terpę skleistis pasirinkto darbuotojo potencialui, kad jis norėtų likti? Kaip suvienyti skirtingus žmones bendram tikslui pasiekti?

Kaip tai vyks?

Seminarų ciklo metu, ne tik klausysite informacijos, dalyvausite užduodami klausimus, tačiau ir gausite namų darbų, kuriuos turėsite atlikti iki kito susitikimo. Planuojame į seminarus pakviesti svečių, kurie pateiktų pavyzdžius apie konkrečias situacijas. Taip pat dalyvausite uždaroje FB grupėje kur galėsite papildomai išsiaiškinti ir padiskutuoti ne tik su lektoriumi, bet ir tarpusavyje. Gausite būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui. 

Kam skiriama

Seminaras pagrinde skiriamas smulkių ir vidutinių įmonių vadovams, kurie daug dirba ir prisiima dar daugiau atsakomybės už organizacijos sėkmę ir ateitį.

Kokia visa to nauda

Mokymai yra patyriminiai. Paremti gerąja patirtimi, realiais, pritaikomais pavyzdžiais. Konkrečių situacijų sprendimais.
Po mokymų vadovai turės susidarę aiškų veiksmų planą – ko imtis siekiant pagerinti esamą vadovavimo situaciją. Gebės pritaikyti įgytus įgūdžius. Įgis papildomų gebėjimų parinkti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Iš viso:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084