Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Šiuolaikinio vadovavimo iššūkiai. Ką turi žinoti ir mokėti bei kaip mąstyti ir daryti tikrai geras vadovas?

 

  • Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.
  • Baziniai mokymai vadovams. 
  • 4 seminarų ciklas internetu kartą per savaitę antradieniais
  • 2023 m. spalio 17, 24 ir lapkričio 7 ir 14 dienomis nuo 10 iki 11.30 val.
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašą
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui

Šiandien specialus pirmosios registracijos dienos pasiūlymas už visą ciklą - 249 €

 Registruotis už specialią kainą 

Visa mokymų kaina be nuolaidos 420 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2023-09-28 22 val. arba aštuoniems dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau.

Lyderis turi turėti žinių, turi žinoti, jog turi žinių, ir tas žinias turi visiškai aiškiai perteikti kitiems.
Clarence R. Randall

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Laikai ir sąlygos keičiasi, o pagrindinė vadovo užduotis lieka ta pati – padėti kitiems ir užtikrinti , kad jų darbas būtų padarytas gerai ir laiku. Vis dėlto būna, kad, užuot daug kalbėjus ir klausinėjus, norisi imti ir viską padaryti pačiam. Tokiu atveju galiausiai jums teks susirasti gerų sveikatos ar psichologijos specialistų.

Šiandieninė vadovo sėkmė labiausiai priklauso nuo to, kaip jam į bendrų tikslų siekimą pavyks įtraukti savo darbuotojus, paskatinti juos tobulėti, kelti asmeninius tikslus. Visuomet gera žinoti, kad yra žmonių, kurie, esant reikalui, pridengs tavo nugarą.

Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie darbe ne tik atliktų savo priskiriamas funkcijas, bet ir būtų orientuoti į rezultatą, būtų organizacijos patriotai ir už juos nereikėtų daryti darbų – šiame vadovavimo klasika virstančiame keturių nuotolinių paskaitų cikle:

Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Norint efektyviai vadovauti reikia efektyviai mąstyti.
Kaip turi mąstyti vadovas, jei nori, kad jo organizacija spėtų su pokyčiais, pasiektų išskirtinį rezultatą ir nugalėtų konkurencinėje kovoje. Kokia vadovo paskirtis organizacijoje? Kaip vadovui ugdyti save, kad galėtų ugdyti kitus? Kaip suorientuot save ir savo komandą į rezultatą, o ne į procesą? Į sprendimą, o ne į problemas? Į veiksmą, o ne į ketinimą veikti? Kaip atrasti savo potencialą ir jį įdarbinti?

2. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti tikrai geras vadovas!
Kaip turi elgtis ir ką daryti vadovas, kad darytų maksimalią įtaką savo darbuotojams. Kaip tapti autoritetu darbuotojams? Kaip motyvuoti? Kaip nuspręsti kuriuos darbuotojus reikia ugdyti, o kuriuos “paleisti”? Kaip ugdyti pasirinktus? Vadovo kasdienio darbo įrankių dėžė: veiksmų ir reakcijų rinkinys siekiant maksimalaus rezultato.

3. Kaip pasirinkt ir išlaikyt geriausius!
Apie tai, kad vienas nieko nepadarysi. Kaip organizuoti darbuotojų paiešką ir pasamdyti tinkamiausius darbuotojus? Kaip pravesti darbo pokalbį, kad per trumpiausią laiką sužinotum daugiausiai? Kaip tinkamai “parduoti” organizaciją kandidatams? Kaip sukurti terpę skleistis pasirinkto darbuotojo potencialui, kad jis norėtų likti? Kaip suvienyti skirtingus žmones bendram tikslui pasiekti?

Kaip tai vyks?

Seminarų metu atliksite praktinių užduočių, kurios vėliau pravers ir kasdieniniame darbe. Gausite vadovo darbui būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui. 

Kam skiriama

Seminarų ciklas skiriamas įvairių lygių įmonių bei viešųjų organizacijų vadovams, kurie daug dirba ir prisiima dar daugiau atsakomybės už visų sėkmę ir ateitį.

Kokia visa to nauda

Mokymai yra patyriminiai. Paremti gerąja patirtimi, realiais, pritaikomais pavyzdžiais. Konkrečių situacijų sprendimais.
Po mokymų vadovai turės susidarę aiškų veiksmų planą – ko imtis siekiant pagerinti esamą vadovavimo situaciją. Gebės pritaikyti įgytus įgūdžius. Įgis papildomų gebėjimų parinkti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmosios transliacijos nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084