Kaip tampama stipriu vadovu. Asmeninės vadovavimo strategijos sukūrimas.

Kuris vadovavimo stilius labiausiai tinka ir kokiais metodais vadovauti žmonėms, atsižvelgiant į jų DiSC asmenybės tipą.

  • Kaip tampama stipriu vadovu
  • Keturių susitikimų trukmės mokymai INTERNETU
  • Adaptuota nuotoliniam mokymuisi
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų video įrašą
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui
  • 2020 m. lapkričio 25, 27, 30 ir gruodžio 2 d. nuo 15.00 iki 16.30 val.

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 320 €. 

Beveik visi žmonės pasirodo neblogi, kai juos galų gale imi suprasti.
Harper Lee

Su Lina Mieliauskiene

 Jau daugiau kaip 15 metų konsultuoja vietines ir tarptautines organizacijas. Pagrindinės kompetencijų sritys: organizacinė kultūra ir vertybės, lyderystė, pardavimų strategijos bei sistemos, pokyčių valdymas, strateginis valdymas. Laidos "Atvirai su vadovu" turinio autorė ir vedėja.

Kiekvienas vadovas tikrai žino, kad su kai kuriais darbuotojais lengva rasti bendrą kalbą: atrodo, jus supranta iš pusės žodžio, darbai vyksta lengvai ir nepriekaištingai, o tikslai pasiekiami greitai ir efektyviai. Tuo tarpu su kitais reikia vargti valandų valandas, darbas atima jėgas, sužlugdo entuziazmą, nusvyra rankos, neįmanoma prisiversti motyvuoti nei savęs, nei kitų. Todėl kartais net pasielgiate nekontroliuojamai ar emocingai, taip, kad paskui gailitės.

Taip yra todėl, kad visi žmonės turi sau būdingą elgesio stilių. Ir jei vienam griežtesnis žodis gali būti rimta paskata tobulėjimui, kitą gali ir visai sužlugdyti. Kita vertus, jei esate ramus, tyliai kalbantis žmogus, jūsų bandymas kalbėti pakeltu tonu gali skambėti visai neįtikinamai, o kartais net komiškai.

Būti vadovu – tai dirbti su žmonėmis. Norint pasiekti maksimalių rezultatų, svarbu rasti individualų priėjimą prie kiekvieno žmogaus. O jūsų pačių vadovavimo stilius efektyviausias bus toks, kuris atitiks jūsų asmenines savybes.

Iš šių detalių - savęs ir kitų stipriųjų bei silpnųjų pusių pažinimo ir panaudojimo - susideda sėkmingo vadovavimo dėlionė.

Apie tai, kaip atpažinti savo ir bendradarbių elgesio stilių ir pagal tai pasirinkti optimaliausią vadovavimo strategiją, šiame praktiniame autoriniame Linos Mieliauskienės 4 nuotolinių seminarų cikle.

Kaip tampama stipriu vadovu. Asmeninės vadovavimo strategijos sukūrimas.

Kas yra DiSC vadovavimo strategija?

DiSC Vadovavimo Strategijų tikslas yra padėti vadovams bei jų grupėms didinti savo efektyvumą ir sugebėjimus darbinėje aplinkoje. DiSC Vadovavimo Strategijos – tai sistema ir kalba, kurių naudojimas gali padėti geriau suprasti savo ir aplinkinių elgesį, kryptingai jį keisti, siekiant bendrų tikslų.

Ką jūs gausite?

Nuosekliai taikydami seminare ir vėliau įgytus DiSC įgūdžius:

• Gebėsite greitai nustatyti žmogaus natūralų elgesio stilių.
• Pajausite, kokią įtaką elgesiui daro aplinkos pajutimas.
• Mokysitės sąmoningai kontroliuoti savo elgesį.
• Gebėsite paprastai ir suprantamai analizuoti žmonių elgesį ir jo priežastis.
• Suprasite faktorius, kurie didina ir mažina žmonių asmeninę motyvaciją.
• Naudosite skirtingus įtakos žmonėms būdus.
• Gebėsite valdyti save ir kitus pokytyje.

Kam skiriama?

Vidutinių ir nedidelių įmonių vadovams, grupių ar padalinių vadovams. Gana efektyvu, jei mokymuose dalyvautų keletas įvairių sričių vadovų iš tos pačios įmonės.

Apie ką visa tai?

1. SAVĘS VALDYMAS

Tikslai ir uždaviniai:
• Naudojantis DiSC Sistema nustatyti savo asmeninį elgsenos stilių
• Išmokti atpažinti pagrindinius keturis elgsenos stilius (Dominuojantį, Įtakojantį, Pastovų ir Analizuojantį) bei jiems būdingas savybes.
• Pasinaudoti įgytomis žiniomis koreguoti savo pačių elgseną konkrečiose darbinėse situacijose.
• Tinkamai teikti informaciją ir bendrauti, taikant strategijas, pagrįstas individualių skirtumų atpažinimu ir pripažinimu.
Ilgamečiai veiklos aspektų tyrinėjimai rodo, kad efektyviausiai dirba tie, kurie efektyviai valdo save. Tik gerai suprasdami patys save, savo stipriąsias bei silpnąsias puses, galėsime dirbti optimaliai efektyviai.

2. DARBUOTOJŲ VEIKLOS VALDYMAS

Tikslai ir uždaviniai:
• Panaudosite DiSC sistemą kitų žmonių elgesio stiliaus nustatymui.
• Sukursite konkrečias strategijas efektyvesniam darbui su skirtingo elgesio stiliaus žmonėmis.
• Ši dalis atsako į klausimus „kas turi būti padaryta“ ir „kaip turi būti padaryta“, kalbant apie vadovavimą kitiems, suteikia galimybę atpažinti, koks vadovavimo įgūdis tam tikroje situacijoje yra efektyviausias, ir kaip taikyti šį įgūdį atsižvelgiant į asmens stilių.
• Eliminuosite sėkmingai veiklai trukdančius įpročius ir barjerus.
• Susikursite konkretų veiklos planą, kaip efektyviai vadovauti ir/arba dirbti su kitu asmeniu ar asmenimis.
Žmonės yra skirtingi. Taigi, vienam asmeniu taikoma efektyvi strategija gali būti pražūtinga taikant ją kitam. Efektyviausios strategijos konkrečiam asmeniui ieškojimas bandymų ir klaidų metodu gali kainuoti daug laiko, pinigų ir emocinės įtampos.
Taikydami DiSC sistemą darbuotojų valdymui, Jūs galite sutaupyti dalį resursų.

3. VADOVAVIMO KITIEMS STRATEGIJOS

Tikslai ir uždaviniai:
• Identifikuoti kitų elgesio stilius.
• Jūs taip pat įsisavinsite efektyvaus darbo su skirtingais žmonėmis strategijas, pagrįstas jų elgesio stiliaus supratimu.
• Ši dalis atsako į klausimus „kas turi būti padaryta“ ir „kaip turi būti padaryta“, kalbant apie vadovavimą kitiems, suteikia galimybę atpažinti, koks vadovavimo įgūdis tam tikroje situacijoje yra efektyviausias, ir kaip taikyti šį įgūdį atsižvelgiant į asmens stilių.
• Eliminuoti sėkmingai veiklai trukdančius įpročius ir barjerus.
Pirmas žingsnis, pasirenkant vadovavimo strategiją, yra nuspręsti, kuris vadovavimo įgūdis yra tinkamiausias toje situacijoje. Tolesni aprašymai nagrinėja dažniausiai naudojamus elgesio stilius. Aprašymuose yra bendri nurodymai, kaip ir kada naudoti kiekvieną įgūdį.
Kitas žingsnis po to, kai pasirenkame vadovavimo įgūdį, yra nustatyti, kaip taikyti jį konkrečiam asmeniui, atsižvelgiant į jo ar jos elgesio stilių.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37069008008