Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Šiuolaikinio vadovavimo iššūkiai. Ką turi žinoti ir mokėti bei kaip mąstyti ir daryti tikrai geras vadovas?

Jau daugiau kaip 400 vadovų dalyvavo šiuose mokymuose, iš kurių 93% rekomenduotų juos savo kolegoms, o 65% nurodė, kad tai buvo geriausi mokymai, kuriuose jiems tekę dalyvauti.

  • Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.
  • Pilnos darbo dienos trukmės mokymai
  • Didelio pasisekimo sulaukę praktiniai mokymai vadovams
  • Europa Royale viešbutyje, Kaune, Miško g. 11
  • 2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienį, nuo 10:00 iki 17:30.
  • Kavą, arbatą, sausainius, pietus ir šiltą sutikimą garantuojame.
  • Vietų skaičius ribotas

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą 

Pilna mokymų kaina 450 €. 

Lyderis turi turėti žinių, turi žinoti, jog turi žinių, ir tas žinias turi visiškai aiškiai perteikti kitiems.
Clarence R. Randall

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Šiandieninio verslo sėkmė dabar kaip niekada priklauso nuo vadovų ir žmonių įsitraukimo, motyvacijos, noro tobulėti ir keistis.
Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie ne tik atliktų savo funkcijas, ar atliktų darbą, bet būtų orientuoti į rezultatą, pasiektų numatytus tikslus ir užtikrintų aukštą pajamingumą bei verslo augimą.

Visos dienos praktinių mokymų kursas:

Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Norint efektyviai vadovauti reikia efektyviai mąstyti.
Kaip turi mąstyti vadovas, jei nori, kad jo organizacija spėtų su pokyčiais, pasiektų išskirtinį rezultatą ir nugalėtų konkurencinėje kovoje. Kokia vadovo paskirtis organizacijoje? Kaip vadovui ugdyti save, kad galėtų ugdyti kitus? Kaip suorientuot save ir savo komandą į rezultatą, o ne į procesą? Į sprendimą, o ne į problemas? Į veiksmą, o ne į ketinimą veikti? Kaip atrasti savo potencialą ir jį įdarbinti?

2. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti tikrai geras vadovas!
Kaip turi elgtis ir ką daryti vadovas, kad darytų malksimalią įtaką savo darbuotojams. Kaip tapti autoritetu darbuotojams? Kaip motyvuoti? Kaip nuspręsti kuriuos darbuotojus reikia ugdyti, o kuriuos “paleisti”? Kaip ugdyti pasirinktus? Vadovo kasdienio darbo įrankių dėžė: veiksmų ir reakcijų rinkinys siekiant maksimalaus rezutlato.

3. Kaip pasirinkt ir išlaikyt geriausius!
Apie tai, kad vienas nieko nepadarysi. Kaip organzuot darbuotojų paiešką ir pasamdyt tinkamiausius darbuotojus? Kaip pravesti darbo pokalbį, kad per trumpiausią laiką sužinotum daugiausiai? Kaip tinkamai “parduoti” organizaciją kandidatams? Kaip sukurti terpę skleistis pasirinkto darbuotojo potencialui, kad jis norėtų likti? Kaip suvienyti skirtingus žmones bendram tikslui pasiekti?

Kaip tai vyks?

Seminaro metu atliksite praktinių užduočių, kurios vėliau pravers ir kasdieniniame darbe. Gausite vadovo darbui būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui. O seminarą baigsite prisiimdami įsipareigojimus sau.

Kam skiriama

Seminaras pagrinde skiriamas smulkių ir vidutinių įmonių vadovams, kurie daug dirba ir prisiima dar daugiau atsakomybės už organizacijos sėkmę ir ateitį.

Kokia visa to nauda

Mokymai yra patyriminiai. Paremti gerąja patirtimi, realiais, pritaikomais pavyzdžiais. Konkrečių situacijų sprendimais.
Po mokymų vadovai turės susidarę aiškų veiksmų planą – ko imtis siekiant pagerinti esamą vadovavimo situaciją. Gebės pritaikyti įgytus įgūdžius. Įgis papildomų gebėjimų parinkti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084