Vadovo įrankių arsenalas. Kaip būti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Apie tai, kaip pasiekti geriausią rezultatą ir išnaudoti galimybes.

  • Vadovo įrankių arsenalas.
  • PATIKRINTA PRAKTIKOJE
  • Keturių rytinių susitikimų trukmės mokymai INTERNETU
  • Adaptuota nuotoliniam mokymuisi
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų video įrašą
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui
  • 2020 m. lapkričio 20, 23, 25 ir 27 d. nuo 10 iki 11.30 val.
  • Vietų skaičius ribotas

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 320 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki antrojo seminaro pradžios 2020-11-23 10 val. arba keturiems dalyviams. Priklausomai kas įvyks anksčiau. Jei vėluosite, bet kurią paskaitą galėsite peržiūrėti vaizdo įraše.

Jau šiandien darykite tai, apie ką kiti pagalvos rytoj.
Vinstonas Čerčilis

Su Sauliumi Jovaišu

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Šis kursas sukurtas dar prieš žaidimo taisykles pakeitusio viruso atsiradimą, kai svarbiausia buvo tolygus augimas: galbūt greitas, galbūt lėtas, tačiau tolygus. Tačiau keičiantis sąlygoms, didėjant neapibrėžtumui, trumpėjant planams, kuomet taktika tampa svarbesne už strategiją, vis stiprėja asmenybės – vadovo – vaidmuo. Gyvenimas parodė, kad aplinkybės gali pasikeisti taip greitai, kad nuo vienintelio savalaikio sprendimo gali priklausyti, ar organizacija žlugs, ar kaip tik pasinaudos atsiveriančiomis galimybėmis..

Taigi kokius ginklus vadovas visada turi laikyti paruoštus? Kokių instrumentų, gebėjimų, žinių reikia šiuolaikiniam vadovui, kad galėtų siekti gerų ir greitų rezultatų? Ar šiais laikais veikia tos pačios motyvacinės sistemos? Kaip reikia dirbti su savimi, savo laiku ir savo gebėjimais, su darbuotojų užduotimis, delegavimu, ugdymu ir tikslų kėlimu, kad jėgų ir užsidegimo užtektų ilgam?. Ką daryti bei kaip komunikuoti įmonės viziją ir misiją trumpuoju pasikeitimų laikotarpiu?

Ar žinote, kokia rezultatyvi gali būti jūsų darbo valanda, ypač dabar?

Juk jei ką nors atidedate, prie to sugrįžti darosi vis sunkiau. Tad kodėl ne dabar?

Specialus 4 seminarų ciklas internetu vadovams apie tai, kaip padaryti dar daugiau ir dar geriau

Vadovo įrankių arsenalas. Kaip būti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Lektorius

Saulius Jovaišas - Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Apie ką visa tai:

1. Laiko planavimas
Kaip vadovui paskirstyti savo laiką ir kam skirti prioritetus. Ir kaip padaryti tai, ko tikrai reikia, ir atmesti visiškai antraeilius dalykus.

2. Užduoties formulavimas ir įvykdymo užtikrinimas
Kodėl norisi kaip geriau, o išeina kaip visada? Ar tikrai darbuotojas supranta, ko iš jo norima ir kaip tą patikrinti? Kaip padaryti, kad ne tik suprastų, bet ir patikėtų bei padarytų?

3. Tikslai ir jų perteikimas darbuotojams
Ar darbuotojai nepasiklysta procesuose? Ar orientuojasi į rezultatą? Užuot kūrę vertę įmonei, užsiima išgyvenimo strategija? Kaip iškelti tokius tikslus, kad suvešėtų produktyvumas?

4. Delegavimo iššūkiai ir kaip juos įveikti
O gal geriau pačiam? Deja, darbų ir atsakomybių delegavimas neišvengiamas, jei norite judėti toliau ir augti sparčiau. Kaip pasitikėti ir patikėti?

5. Darbuotojų ugdymas
Niekas negimė mokėdamas. Tačiau tikrieji generolai gimsta karo metu. Kaip atskirti potencialią darbuotojuose ir ko imtis, kad pasibaigus iššūkiams turėtumėte rimtą ramstį ir profesionalą. Iš kur pasisemti kantrybės ir kaip atleisti klaidas?

6. Vizija, misija ir strategija. Kaip iš to gauti naudos?
Lyg ir visi žinome, turime ir atsimename. Tačiau ar panaudojame? O jei panaudojame, ar gauname naudos?

7. Kaip pasikeis organizacija, jei pasikeisiu aš?
Ar dabar man laikas keistis? Labai gali būti, kad jei buvote geras, turite tapti piktu. O galbūt atvirkščiai. Kaip keičiasi situacija, keičiantis Jums.

Kaip tai vyks?

Seminaro ciklų metu, ne tik klausysite informacijos, dalyvausite užduodami klausimus, tačiau ir gausite namų darbų, kuriuos turėsite atlikti iki kito susitikimo. Planuojame į seminarus pakviesti svečių, kurie pateiktų pavyzdžius apie konkrečias situacijas. Taip pat dalyvausite uždaroje FB grupėje kur galėsite papildomai išsiaiškinti ir padiskutuoti ne tik su lektoriumi, bet ir tarpusavyje. Gausite būtiną praktinį ir teorinį užtaisą, reikalingą svarbių sprendimų priėmimui.

Kam skiriama

Daugiausia skiriama smulkių ir vidutinių įmonių vadovams, kurie jaučia, kad reikia nedidelio postūmio, kad galėtų pasiekti savo ambicingus tikslus.

Kokia visa to nauda

Po mokymų jūs labiau gebėsite:

• Valdyti darbuotojų motyvaciją ir jų veiklą, atsižvelgiant į jų gebėjimus ir darbo pobūdį
• Tikslingai ir efektyviai naudotis dalykine komunikacija
• Efektyviai planuoti savo laiką, remiantis prioritetais ir tikslais
• Padidinsite savo atsparumą stresui, nes nemažai vykstančių procesų ims kitaip atrodyti
• Gausite efektyvių asmeninio tobulėjimo metodų

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37069008008