VADOVO LAIKAS. 2022 m. pavasario semestras

5 modulių trukmės vadovų bendruomenės kūrimo ir saviugdos projektas.

Programą sudaro 5 moduliai:

 • Kaip vadovauti didelio neapibrėžtumo sąlygomis. 
 • Kaip pasitelkti paslėptus organizacijos resursus.
 • Kaip sukurti organizacijos kultūrą, kuri dirba ir duoda rezultatų.
 • Vadovo asmeninio potencialo padidinimas.
 • Darbuotojų pritraukimas ir atranka.

Programa vyks nuo 2022 m. vasario 3 dienos iki 2022 m. birželio 16 d.

KIekvieną modulį sudaro:

 • 4 Seminarų ciklas internetu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val.
 • Kiekvieną seminarą veda vis kitas lektorius.
 • Detalią modulių programą galite pamatyti žemiau šiame puslapyje.
 • Grupinė praktika su Sauliumi Jovaišu.
 • Vaizdo interviu su srities ekspertu.
 • + jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašus.
 • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui.

"Vadovo laikas" pradeda jau trečiąjį sezoną, skirtą vadovams padėti spręsti kylančias įvairias problemas, bendradarbiauti tarpusavyje ir tobulinti savo kompetencijas bei gebėjimus.  Ir pagerinti svarbiausio įrankio vadovo veikloje - savęs paties - veikimą.

Tačiau su programa tobulėjate ne tik jūs, bet jūsų dėka ir mes.Šį kartą pristatome labiau šiandienos aktualijas atliepiantį, labiau struktūrizuotą, net 5 modulių semestrą. Šis pusmetis skirtas vidinių organizacijos resursų paieškai. Tikime, kad būdami ir veikdami kartu su mumis, savo vadovaujamose organizacijose rasite dar daug nepanaudotų ir efektyvesnės veiklos galimybių. Kiekvienas modulis skirtas vis kitai šios temos aktualijai  - išorės iššūkiams, organizacijos veikimo priežiūrai, asmeninio ir organizacijos potencialo ugdymui bei konkurencijai darbo rinkoje.

Praktika parodė, kad čia ta vieta, kur ne tik tobulėsite seminaruose ir užsiėmimuose, tačiau  jausitės užtikrintai, rasite bendraminčius, busitė išgirsti, o ir galų gale galėsite jiems padėti išspręsti jų problemas.

4 modulis. Vadovo asmeninio potencialo padidinimas.

Įrankiai, kurie padeda kasdieniame darbe ir kai sunku. (Gegužės mėn.)

NOMEDA MARAZIENĖ

2022 m. balandžio 28 d.

EQ (emocinio intelekto) kompetencijų lavinimo trenerė, konsultantė, lektorė. Ekspertinės sritys: asmeninio ir komandinio emocinio intelekto lavinimas, pardavimų įgūdžių lavinimas, vadovo įtaka komandai (mikroklimato kūrimas), viešo pasisakymo, prezentacijos ir auditorijos valdymo įgūdžių lavinimas.

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ

2022 m. gegužės 5 d. 

Profesionali koučingo specialistė, lektorė, sąmoningo kvėpavimo specialistė. Agnė yra viena pirmųjų koučingo specialistų Lietuvoje, aktyviai dirbanti šioje srityje nuo 2009 metų. Nuo 2014 metų ji veda individualias ir grupines kvėpavimo sesijas, skirtas proto nuraminimui, įtampos paleidimui, potencialo atskleidimui, kūrybiškumo lavinimui ir tam tikrų sveikatos problemų sprendimui. Lektorė turi vadovaujamo darbo patirtį.

AIRINA NOURIAN

2022 m. gegužės 12 d.

Asmeninio ir komandinio augimo trenerė, mentorė, terapeutė, buvusi ilgametė kūrybinės organizacijos vadovė. Ekspertinės sritys: asmeninis augimas,  emocinė kompetencija, psichologinis lankstumas, atsparumas, streso valdymas, dėmesio valdymas, improvizacija, sąmoningumo ugdymas, mindfulness praktikos ir kt.

DARIUS RUPŠLAUKIS

2022 m. gegužės 19 d.

Derybų ir pardavimų treneris. Nuo 1999 m. treniruoja pardavimų ir derybų įgūdžius seminaruose, bei individualiai. Padeda formuoti pardavimų strategijas. Padeda pasiruošti deryboms su sudėtingais partneriais. Moko kliento aptarnavimo standartų, padeda juos kurti ir įgyvendinti.

 

5 modulis. Darbuotojų pritraukimas ir atranka.

Ką daryti, kai trūksta darbuotojų, o konkurencija dėl jų labai didelė (Birželio mėn.)

GRAŽVYDAS KAMINSKAS

2022 m. gegužės 26 d. 

Patirtį sukaupė 11 metų dirbdamas su startuoliais bendrovėse kaip Teamgate, Tesonet ir iTo grupės įmonėje Tasker pardavimų ir rinkodaros srityse, taip pat sukaupta patirtimi aktyviai dalijasi pre-akseleratoriuje „Techhub”, akseleratoriuje „Startup Wise Guys” bei su Verslios Lietuvos projekto „Sparnai” eksporto lyderiais.

JURGITA LEMEŠIŪTĖ

2022 m. birželio 2 d.

Vienos sėkmingiausių personalo paieškos ir atrankos kompanijų Lietuvoje "People Link" įkūrėja ir vadovaujanti partnerė. Jurgita turi ilgametę patirtį personalo paieškos ir atrankos srityse, taip pat kartu su kolegomis atlieka įvairius rinkos tyrimus ir mielai dalinasi rinkos įžvalgomis.

VALERIJA BUZĖNIENĖ

2022 m. birželio 9 d.

Valerija Buzėnienė – personalo vadybos, talentų pritraukimo ir darbuotojų atrankos praktikė, turinti daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį, knygų „Misija Talentai“ ir „Boso Valanda“ bendraautorė, tinklalaidės „Žmogiškieji Iššūkiai“ autorė. Valerija konsultuoja įmones, veda mokymus, vadovauja tarptautinės įmonės personalo skyriui.

RŪTA KAVALIAUSKAITĖ-RAČKAUSKĖ 

2022 m. birželio 16 d.

Personalo atrankų srityje dirba nuo 2014 metų. Atstovauja Alliance for Recruitment - didžiausią personalo paieškų ir atrankų kompaniją pabaltyje. Rūta valdo 1 milijono metinės apyvartos vertės klientų portfolio, vadovauja personalo atrankos konsultantų komandai. Pranešėja yra praktikė ir kalba temomis, kurios tikrai veikia praktikoje.

Apie ką visa tai:

I Seminarai

Tai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą laiko ketvirtadienį galėtumėt imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

II Darbas grupėse

Kartą per mėnesį,antrąjį mėnesio penktadienį nuo 15 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuoja ir kuruoja Saulius Jovaišas.

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius vadybinius, vadovavimo, lyderystės klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

III Interviu su specialistu

Šalia FB grupės ir dalinimosi joje informacija bei įspūdžiais, kiekvienam dalyviui sukursime atskirą paskyrą per kurią bus patogiau dalyvauti programoje, stebėti praleistų seminarų vaizdo įrašus ir pasinaudoti papildoma skelbiama medžiaga.

Taip pat kartą per mėnesį programos dalyviams bus prieinamas Sauliaus Jovaišo interviu su temai aktualiu profesionalu ar specialistu.

Pabandysime nustebinti ir šiek tiek siurprizų. Tik programos dalyviams prieinamo turinio.

JAU ĮVYKĘ MODULIAI

1 modulis. Kaip vadovauti didelio neapibrėžtumo sąlygomis

Kaip rasti jėgų ir sumanumo priimti laiminčius sprendimus neaiškiomis sąlygomis. (Vasario mėn.)

EDIS KASPERAVIČIUS

2022 m. vasario 3 d.

Psichologas, verslo vadybos ekspertas, beveik tris dešimtmečius dirbo konsultantu ir personalo vadovu tarptautinėse bei lietuviškose organizacijose. Vienas iš Personalo valdymo profesionalų asociacijos steigėjų.

SAULIUS JOVAIŠAS

2022 m. vasario 10 d. 

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

UGNIUS SAVICKAS

2022 m. vasario 17 d.

21 metų patirtis vedant mokymus ir konsultuojant įmones vadovavimo ir efektyvaus darbo komandose temomis, vadovaujant ir vykdant ilgalaikes vidines įmonių personalo, vadovų ugdymo programas.

LINA JANKAUSKIENĖ

2022 m. vasario 24 d.

Organizacijų valdymo konsultantė, lektorė. Lina dirba su organizacijų efektyvaus valdymo praktikomis bei Lean metodika, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose.

2 modulis. Kaip pasitelkti paslėptus organizacijos resursus.

Kaip išspręsti neišsprendžiamus ir sunkius klausimus (Kovo mėn.)

NERIUS JASINAVIČIUS

2022 m. kovo 3 d.

Sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, vadovų kurso “Nuo amato prie verslo” sudarytojas, lektorius. Specializuojasi TOC ir LEAN taikyme įmonės valdyme tokiose srityse kaip gamyba, projektinė aplinka, paslaugos, prekyba, pardavimų ir rinkodaros valdymas, strategija ir taktika.

MARIUS SKERSYS

2022 m. kovo 10 d. 

Lean sistemos diegimo konsultantas dirbantis su įvairiomis Lietuvos logistikos, prekybinėmis, gamybinėmis, paslaugų įmonėmis.

POVILAS PETRAUSKAS

2022 m. kovo 17 d.

„Internation Coaching Federation“ sertifikuotas koučingo profesionalas (PCC) ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team coach. Koučingo patirtis siekia daugiau kaip 1000 individualių sesijų, o mokymų patirtis – nuo 2002 metų.

EDITA KEMZŪRAITĖ

2022 m. kovo 24 d.

Sertifikuota projektų valdymo profesionalė, tarptautinės konferencijos "PM & PMO Conference BRIDGE" bei "Project Management United" bendraįkūrėja. Šiuolaikinis projektų valdymas, apimantis tvarumo idėjas, projektų ekonomiką, procesų skaitmenizavimą yra lektorės domėjimosi sritys.

3 modulis. Kaip sukurti organizacijos kultūrą, kuri dirba ir duoda rezultatų.

Kaip panaudoti darbuotojų ir komandų santykių potencialą veiklos efektyvumo padidinimui (Balandžio mėn.)

DOVILĖ BUINICKAITĖ-STRUCKIENĖ

2022 m. kovo 31 d.

Adform“ Lietuvos Žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė, turi sukaupusi personalo valdymo, organizacijos transformacijos, marketingo, viešųjų ryšių ir vadovavimo patirties.

RAMŪNAS BAGDONAS

2022 m. balandžio 7 d.

„Telia Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovas nuo 2014 m., Personalo valdymo profesionalų asociacijos (Lietuva) valdybos pirmininkas.

 

INDRĖ KONTRIMIENĖ

2022 m. balandžio 14 d.

Verslo mokymų trenerė kūrybingumo, klientų patyrimo ir emocijų valdymo temomis. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja.

SIKSTAS RIDZEVIČIUS

2022 m. balandžio 21 d. 

Organizacinės psichologijos magistras, UAB leidyklos „Jūsų flintas“ direktorius, UADBB „FTbroker“ partneris, lektorius, sporto psichologas, 5 vaikų tėtis.

Registracija:

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084