VADOVO LAIKAS. 2022 m. rudens semestras

4 modulių trukmės vadovų bendruomenės kūrimo ir saviugdos projektas.

"Vadovo laikas" pradeda jau ketvirtąjį sezoną, skirtą vadovams padėti spręsti kylančias įvairias problemas, bendradarbiauti tarpusavyje ir tobulinti savo kompetencijas bei gebėjimus.  Ir pagerinti svarbiausio įrankio vadovo veikloje - savęs paties - veikimą.

Šių metų antrasis pusmetis gali pasirodyti labai nelengvas ir nepaprastas. Sunkūs laikai organizacijai ir itin svarbus laikas daugiausiai atsakomybių turintiems žmonėms – vadovams.

Todėl 2022 metų rudeniui parengėme specialią programą „Stipresnis lyderis. Atsparus lankstumas“. Visą semestrą daugiausia dėmesio skirsime vadovo, kaip pagrindinio organizacijos veiklos katalizatoriaus veiksmų, savybių, psichologijos, charakterio ir santykio su aplinka tobulinimui.

Praktika parodė, kad čia ta vieta, kur ne tik tobulėsite seminaruose ir užsiėmimuose, tačiau  jausitės užtikrintai, rasite bendraminčius, būsite išgirsti, o ir galų gale galėsite jiems padėti išspręsti jų darbines ir gyvenimiškas užduotis.

Programą sudaro 4 moduliai:

 • Asmeninės lyderystės sklaida organizacijoje. Lankstus atsparumas.
 • Atsparumo ir lankstumo ugdymas. Savivoka. Savimotyvacija.
 • Emocinė ir fizinė vadovo sveikata. Lyderis kitiems, nes lyderis sau.
 • Vadovo darbo ir gyvenimo integravimas. Prasmė kaip lyderystės šaltinis.

Programa vyks nuo 2022 m. rugsėjo 15 dienos iki 2022 m. gruodžio 29 d.

Kiekvieną modulį sudaro:

 • 4 Seminarų ciklas internetu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val.
 • Kiekvieną seminarą veda vis kitas lektorius.
 • Detalią modulių programą galite pamatyti žemiau šiame puslapyje.
 • Grupinė praktika su Sauliumi Jovaišu.
 • Vaizdo interviu su srities ekspertu.
 • + jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašus.
 • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui.

1 modulis. Asmeninės lyderystės sklaida organizacijoje. Lankstus atsparumas.

Apie tai, kokias savybes reikia ugdyti vadovui, kad galėtų sukurti tvirtesnę lyderystę savo organizacijoje

POVILAS PETRAUSKAS

2022 m. rugsėjo 15 d.

„Internation Coaching Federation" sertifikuotas koučingo profesionalas (PCC) ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith" sertifikuotas Executive & Team coach. Koučingo patirtis siekia daugiau kaip 2800 individualių sesijų, o mokymų patirtis – nuo 2002 metų.

DONALDAS DUŠKINAS

2022 m. rugsėjo 22 d.

Retorikos mokytojas, autorius, asmeninio tobulėjimo treneris, mentorius, lektorius, koučingo specialistas, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas, vaikščiojimo žarijomis bei stiklais instruktorius.

GIEDRĖ URMULEVIČIŪTĖ

2022 m. rugsėjo 29 d.

Profesionali vadovų koučerė, patirtinių mokymų komandoms trenerė, konferencijų pranešėja. Projekto moterims - vadovėms „Vadovauju SAU" įkūrėja. Daugiau kaip 20 m. profesinės patirties nuolat tobulėjant. Tiki, kad geriausi mokytojai - Klientai.

RENATA MISEVIČIENĖ

2022 m. spalio 6 d.

Daugiau nei 20 metų Renata kuria bei įgyvendina ilgalaikes vadovų ugdymo programas, patyriminio mokymosi projektus, pataria organizacijoms diegiant veiklos vertinimo sistemas bei kuriant kompetencijų modelius. Turinti holistinį konsultavimo stilių bei integruodama naujausias teorijas, metodus ir patirtį iš skirtingų verslo aplinkų, ugdymo partnerė prisideda prie organizacijų vadovavimo ir ugdymo (koučingo) kultūros puoselėjimo.

2 modulis. Atsparumo ir lankstumo ugdymas. Savivoka. Savimotyvacija.

Vadovas sunkiais laikais. Kaip priimti realybę tokią kokia ji yra ir rasti papildomų resursų savyje ir kituose.

ŠARŪNAS DIGNAITIS

2022 m. spalio 13 d.

Edukatorius, pranešėjas, konsultantas, akredituotas DISC specialistas,radijo laidų vėdėjas. 7 metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje, 6 metų patirtis vadovaujant NVO, IT akademijai, EdTech asociacijai.

LAURYNAS NARBUTAS

2022 m. spalio 20 d.

Psichoterapeutas, verslo konsultantas, lektorius. Jau daug metų dirbantis su žmonėmis, padedantis augti, ieškoti sprendimų ar tiesiog geriau pažinti save.

SAULIUS JOVAIŠAS

2022 m. spalio 27 d. 

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

NOMEDA MARAZIENĖ

2022 m. lapkričio 3 d.

EQ (emocinio intelekto) kompetencijų lavinimo trenerė, konsultantė, lektorė. Ekspertinės sritys: asmeninio ir komandinio emocinio intelekto lavinimas, pardavimų įgūdžių lavinimas, vadovo įtaka komandai (mikroklimato kūrimas), viešo pasisakymo, prezentacijos ir auditorijos valdymo įgūdžių lavinimas.

3 modulis. Emocinė ir fizinė vadovo sveikata. Lyderis kitiems, nes lyderis sau.

Kaip vadovui pasirūpinti savimi. Emocinių ir fizinių jėgų pasipildymo būdai.

IEVA ANSKAITIENĖ

2022 m. lapkričio 17 d.

Holistinio miego koučerė suaugusiems ir vaikams, Holistinės sveikatos ir mitybos specialistė, knygos "Minutės iki miego" autorė.

GUODA AZGURIDIENĖ

2022 m. lapkričio 10 d. 

Ekonomikos analitikė, sveikos gyvensenos tyrinėtoja, parduotuvių tinklo „Assorti“ asortimento vadovė, Lietuvos Laisvosios rinkos instituto asocijuota ekspertė ir verslo konsultantė. Buvusi „Livinn“ asortimento vadovė ir viena įkūrėjų. Ilgametė žurnalo „Naujasis židinys - Aidai“ bendradarbė, knygų autorė.

IGNAS BAKĖJUS

2022 m. lapkričio 24 d. 

3 sūnų tėtis ir laimingai vedęs vyras. "MyHero" sveikatingumo studijos įkūrėjas, sporto treneris, autorius, ėjimo per žarijas instruktorius. Veda asmenines treniruotes ir mokymus, įvairias veiklas įmonių darbuotojams. Dirbdamas kartu su kitų sričių specialistų komanda, padeda žmonėms susigrąžinti ir išlaikyti sveikatą, energiją ir pasiekti maksimalų produktyvumo lygį.

RAMUNĖ MURAUSKIENĖ

2022 m. gruodžio 1 d.

Pranešėja psichologė, emocinės lyderystės mokymų autorė, 9 saviugdos bestselerių autorė. Po studijų dirbusi įvairiose organizacijose psichologė nusprendė padėti žmonėms būti sėkmės lydimais, derinant įvairius asmenybės aspektus, ypatingai profesinę veiklą ir asmeninį gyvenimą. Psichologė įgalina tapti atsakingais už jų laimingą gyvenimą ir eiti kiekvieną sutiktą individą savo nepramintu gyvenimo keliu. 

4 modulis. Vadovo darbo ir gyvenimo integravimas. Prasmė kaip lyderystės šaltinis.

Apie tai, kad veikimo rezultatas yra jo prasmė, kuri savo ruožtu yra lyderystės šaltinis.

REMIGIJUS SAVICKAS

2022 m. gruodžio 8 d.

Tarptautinio lygio FLOW hakeris, Remaster.life įkūrėjas, turintis virš 20 metų mokymų vedimo patirtį. Intensyviai tyrinėja asmeninio augimo ir žmogaus wellbeing‘o praktikas, teko bendrai kurti naujus veikimo būdus jau šimtams „bėgančių“ vadovų ir verslo savininkų, kurie leido jiems pereiti į aukštesnį asmeninio augimo lygį. 

RIMA VANAGĖ

2022 m. gruodžio 15 d. 

Lektorė, konsultantė, organizacijų ugdymo, psichologijos ekspertė. Sukaupta 20 metų vadybos, komunikacijos trenerės patirtis vadovavimo bei tiesioginių pardavimų srityje.

TOMAS KRIŠČIŪNAS

2022 m. gruodžio 22 d.

Vadovų ir pardavimų augimo treneris, rašytojas, motyvacinis kalbėtojas, Vyrų linijos savanoris. Tomo sukurtos asmeninės, verslo, pardavimų strategijos leidžia žmonėms ir įmonėms tapti rinkos lyderiais, išauginti pardavimus, net sėkmingai parduoti įmones.

PAULIUS MOTIEJŪNAS

2022 m. gruodžio 29 d.

Kauno „Žalgirio" krepšinio klubo ir „Žalgirio" arenos direktorius, Eurolygos patarėjų tarybos narys, 2017 m. pripažintas geriausiu Lietuvos sporto vadybininku, 2018 ir 2019 m. dukart pripažintas geriausiu Eurolygos klubo vadovu, daugiausiai prisidėjęs prie Kauno „Žalgirio" išlipimo iš finansinės duobės ir grįžimo į Eurolygos elitą.

 

Apie ką visa tai:

I Seminarai

Tai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą laiko ketvirtadienį galėtumėt imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

II Darbas grupėse

Kartą per mėnesį,antrąjį mėnesio penktadienį nuo 15 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuoja ir kuruoja Saulius Jovaišas.

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius vadybinius, vadovavimo, lyderystės klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

III Interviu su specialistu

Šalia FB grupės ir dalinimosi joje informacija bei įspūdžiais, kiekvienam dalyviui sukursime atskirą paskyrą per kurią bus patogiau dalyvauti programoje, stebėti praleistų seminarų vaizdo įrašus ir pasinaudoti papildoma skelbiama medžiaga.

Taip pat kartą per mėnesį programos dalyviams bus prieinamas Sauliaus Jovaišo interviu su temai aktualiu profesionalu ar specialistu.

Pabandysime nustebinti ir šiek tiek siurprizų. Tik programos dalyviams prieinamo turinio.

Registracija:

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084