VADOVO LAIKAS. 2023 m. pavasario semestras

4 modulių trukmės vadovų bendruomenės kūrimo ir saviugdos projektas.

Pradedame jau penktąjį "Vadovo laiko" sezoną.

2022-ieji daugeliui nebuvo lengvi, o ateinantys 2023-ieji gali būti nelengvesni. Sunkiais momentais ypatingai svarbus organizacijos vadovų vaidmuo, nes jie veikia nuolatinės stokos sąlygomis. Vadovo labiausiai reikia ten, kur trūksta resursų, informacijos, žmonių, patogių ir palankių aplinkybių veikti. Todėl vadovo veikla nuolat susijusi su vienas kitą keičiančiais iššūkiais. Būnant vadovu tenka daryti sudėtingus sprendimus. Tam reikia ne tik išmanymo, intelekto ar emocinės kompetencijos, bet ir drąsos, ryžto, ribinės atsakomybės.

O ir žmonės neapibrėžtumo laikais dairosi lyderių. Tikrų vedlių. Ne tokių, kurie savo veiksmais trikdo žmonių protus, paskatina veikti ir palieka likimo valiai. Tačiau tokių, kurie orientuoti į sprendimus, kurie prisiima atsakomybę už rezultatą ir ugdo žmones didindami jų atsakomybę už savo veiksmus ir vertės kūrimą. Tokių, kurie apjungia žmones, kuria organizacijas kaip judėjimus. Tokių, kuriais norisi sekti. Lyderių kūrėjų.

Tikri vadovai visą gyvenimą mokosi pasitikėjimo meno. Jie puikiai supranta, kad vieni padaryti nieko negali. Be sekėjų lyderis neegzistuoja. Be lyderio pasitikėjimo – neegzistuoja sekėjai. Neegzistuoja komanda. Stiprus lyderis pasitiki savo komanda ir tai demonstruoja įgalindamas komandos narius veikti. Padėdamas komandos nariams imtis jiems suteiktų galių. Imtis ir veikti.

Todėl 2023 metų pavasario semestrą pavadinom „Lyderio kelias. Tapimas tikru lyderiu“. Nuo vasario 23 d iki birželio 8 dienos, daugiausia dėmesio skirsime vadovo, kaip lyderio, gebančio suburti ir įgalinti aplink save rezultatyvią komandą savybių ir gebėjimų ugdymui.

Praktika parodė, kad čia ta vieta, kur ne tik tobulėsite seminaruose ir užsiėmimuose, tačiau  jausitės užtikrintai, rasite bendraminčių, būsite išgirsti, o ir galų gale galėsite ir jiems padėti išspręsti jų darbines ir gyvenimiškas užduotis.

Sudarė ir moderuoja:

Saulius Jovaišas - verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Programą sudaro 4 moduliai:

  • Asmenybė: lyderiais tampama, ne gimstama. Lyderio asmenybės savybių ugdymas.
  • Įgalinimas: veiksmas per kurį veikia lyderis. Kaip imtis galios ir padėti ją pasiimti žmonėm.
  • Rezultatas: lyderis be rezultato neegzistuoja, kaip neegzistuoja lyderis be sekėjų.
  • Komanda: organizacija kaip judėjimas. Sekėjų komandos kūrimas.

Programa vyks nuo 2023 m. vasario 23 dienos iki 2023 m. birželio 8 d.

Kiekvieną modulį sudaro:

  • 4 Seminarų ciklas internetu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val.
  • Kiekvieną seminarą veda vis kitas lektorius.
  • Detalią modulių programą galite pamatyti žemiau šiame puslapyje.
  • Grupinė praktika su Sauliumi Jovaišu.
  • + jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašus.
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui.

1 modulis. Asmenybė: lyderiais tampama, ne gimstama. Lyderio asmenybės savybių ugdymas.

Nežiūrint visų pranašavimų, pergalė, įprotis laimėti, saviugda, asmenybės tipologija

GINTARAS IGNATAVIČIUS

2023 m. vasario 23 d.

Storyselling’o ir pardavimų praktikas, vadovaujantis partneris, verslo konsultantas, lektorius, mokymų treneris, pranešėjas.

MANTAS STROLIA

2023 m. kovo 2 d.

Teigiamų įpročių ir sporto treneris, dvejų Olimpinių žaidynių dalyvis, daugkartinis Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos slidinėjimo čempionas.

ARVYDAS BŪTA

2023 m. kovo 9 d.

Vienas žinomiausių vadovavimo ir lyderystės konsultantų šalyje, šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Įvairių mokymų programų ir metodikų autorius ir populiarintojas Lietuvoje ir užsienyje.

ALISA MINIOTAITĖ

2023 m. kovo 16 d.

Alisa Management Laboratory įkūrėja ir vadovė, sertifikuota ICC koučingo trenerė, Academy of Management, International Leadership Association narė, dėstytoja.

2 modulis. Įgalinimas: veiksmas per kurį veikia lyderis. Kaip imtis galios ir padėti ją pasiimti žmonėm.

Delegavimas, darbuotojų patirtis, vidiniai organizacijos lyderiai, iniciatyva, atsakomybė, įsitraukimas, ugdymas

RŪTA GUDMONAITĖ

2023 m. kovo 23 d.

Daugiau nei 17 m. patirtį sukaupusi organizacijų konsultantė, ISM švietimo vadybos magistrė. Klientų vertinama už mokymų praktiškumą ir dinamiką.

ARŪNAS PENKAITIS

2023 m. kovo 30 d.

Ilgametę patirtį IT, verslo ir valstybinių įmonių skaitmenizavime ir inovacijų diegime turintis, daugiau nei 10 m. konsultuojantis įmones Agile konsultantas, projekto „Women Go Tech“ bei Inovacijų agentūra mentorius ir vienas iš Lietuvos IT vadovų klubo CIO.LT vadovų.

RITOLDAS NARMONTAS

2023 m. balandžio 6 d. 

Situacinės lyderystės guru, ugdomojo vadovavimo, pozityvios lyderystės, moderavimo treneris ekspertas, ICF sertifikuotas koučeris supervizorius. Daugiau nei 25 metų mokymų vadovo ir trenerio darbo patirtis.

LEDA TURAI

2023 m. balandžio 13 d.

Tarptautinės Koučingo Federacijos akredituota koučingo specialistė (angl. Master Certified Coach by the International Coach Federation). Leda yra viena iš 3,5% aukščiausios kvalifikacijos koučingo profesionalų pasaulyje.

3 modulis. Rezultatas: lyderis be rezultato neegzistuoja, kaip neegzistuoja lyderis be sekėjų.

Pokytis davęs keleriopą rezultatą, progresas, vizija, tikslai, procesų valdymas ir optimizavimas, efektyvūs įpročiai

AIRIDA RUIBYTĖ-BUTKUVIENĖ

2023 m. balandžio 20 d.

Triple O consulting lyderystės ir vadovavimo konsultantė, tinklalaidės Žmogiškai vedėja ir sumanytoja. Save pristatanti kaip padedančią vadovams į komandą žiūrėti per lyderystę ir jos ugdymą.

NERIJUS PAČĖSA

2023 m. gegužės 4 d.

Doc. dr. daugumai geriausiai žinomas kaip ilgametis ISM universiteto rektorius, kurio keliai vėliau pasuko į prekybos tinklo „Senukai“ generalinio direktoriaus postą, o dar po kurio laiko – gerai Lietuvoje žinomų įmonių valdybas. Šiuo metu - Erudito licėjus direktorius ir įkūrėjas.

BERTA ČAIKAUSKAITĖ

2023 m. balandžio 27 d.

Komunikacijos ekspertė bei verslininkė, Berta&Agency vadovė. Specializuojasi strateginės komunikacijos ir darbdavio įvaizdžio srityse. Pranešimus formuoja per komunikacinę prizmę ir stengiasi, kad jie būtų kuo praktiškesni.

GINTĖ LEKSIENĖ

2023 m. gegužės 11 d.

M Capital ir M Insurance valdybos pirmininkė, TripleO partnerė ir konsultantė - fasilitatorė. 10 metų vadovavimo ir įmonių valdymo patirtis, 18 metų patirtis konsultavimo ir verslo vystymo srityje.

4 modulis. Komanda: organizacija kaip judėjimas. Sekėjų komandos kūrimas.

Įtaka, charizma, bendradarbiavimas, pasitikėjimas, vienas už visus – visi už vieną

UGNIUS SAVICKAS

2023 m. gegužės 18 d.

Organizacijų, vadovų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi. Pagrindinės jo interesų / ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui.

DARIUS LOMSARGIS

2023 m. birželio 1 d. 

Komandų treneris, "EnterTraining.lt" sužaidybintų mokymų programų moderatorius, tarptautinio komandos ugdymo tinklo "Catalyst Global" atstovas Lietuvoje, ICF "International Coaching Federation" narys.

KOTRYNA STANKUTĖ-JAŠČEMSKIENĖ

2023 m. gegužės 25 d. 

Filantropo M.Jakulio Jason fondo vadovė, beveik 6 m. vadovavo Global Lithuanian Leaders, 3 m. dirbo viešųjų ryšių departamente Azijos-Europos fonde Singapūre ir rinkodaros komandoje tarptautiniame Limkokwing University of Creative Technologies universitete.

LAURYNAS ŠEŠKUS

2023 m. birželio 8 d.

Televizijos prodiuseris, TV pasaulio senbuvis ir tokių projektų kaip „Tūkstantmečio vaikai“ bei „Nacionalinė ekspedicija“ kūrėjas, prasidėjus karui Ukrainoje, stovyklų ukrainiečių vaikams organizatorius.

 

Apie ką visa tai:

I Seminarai

Tai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą laiko ketvirtadienį galėtumėt imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

II Darbas grupėse

Kartą per mėnesį, antrąjį mėnesio penktadienį nuo 15 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuos ir kuruos Saulius Jovaišas.

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius vadybinius, vadovavimo, lyderystės klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

Registracija:

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084