VADOVO LAIKAS

Vadovų bendruomenės kūrimo ir saviugdos projektas. Padėti vadovams spręsti kasdien kylančias įvairias problemas, parodyti, kad ir daugiau vadovų susiduria su panašiomis kliūtimis ir sėkmingai su jomis susidoroja. Suteikti platformą asmeniniam tobulėjimui ir naudingų įpročių formavimui.

Projekto informacija:

 • Nuotoliniai susitikimai kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val., 1 val. + Q&A sesija (iš viso apie 30 seminarų ir tiek pat temų)
 • Artimiausių susitikimų temas galite peržiūrėti žemiau šiame puslapyje.
 • Galima dalyvauti tiesiogiai, arba peržiūrėti susitikimo vaizdo įrašą dar savaitę po jo transliacijos.
 • Tarpusavio tobulėjimo grupės kiekvieną mėnesį su konkrečių problemų aptarimais ir ryšių užmezgimu.
 • Tik programos dalyviams prieinama papildoma medžiaga, interviu, susitikimai ir dar pažadame sugalvoti keletą siurprizų.
 • Programa vyks iki 2021 metų pabaigos su nemaža tikimybe būti pratęsta.

PROGRAMOJE GALIMA DALYVAUTI ĮSIGYJANT NARYSTĘ:

Iki metų galo

70 €/ mėn. + PVM

viso paketo kaina tik
350 € + PVM
Seminarai internetu kiekvieną ketvirtadienį
Tarpusavio palaikymo grupės kiekvieną mėnesį
Uždaras tik grupei prieinamas turinys
Uždara mokymo dalyvių grupė bendravimui soc. tinkle

2 mėnesiams

95 €/ mėn. + PVM

viso paketo kaina tik
190 € + PVM
Seminarai internetu kiekvieną ketvirtadienį
Tarpusavio palaikymo grupės kiekvieną mėnesį
Uždaras tik grupei prieinamas turinys

Dažnai atsitinka taip, kad dėl darbo rutinos, didelio užimtumo, psichologinės įtampos ir atsakomybės vadovas neturi laiko, kurį galėtų skirti savo pagrindinio darbo instrumento - savęs - nuolatiniam asmeniniam tobulėjimui, naujų minčių ir idėjų paieškai.

Todėl siekiame sukurti virtualią erdvę ir laiką, o kartu ir naują įprotį, kuris leistų bet kurio lygio vadovui skirti keletą labai svarbių strateginių ir tobulėjimo valandų per savaitę.

Projekto misija – padėti vadovams spręsti kasdien kylančias įvairias problemas, parodyti, kad ir kiti susiduria su panašiomis problemomis ir su jomis sėkmingai susidoroja. Suteikti platformą asmeniniam tobulėjimui.

Apie ką visa tai:

ITai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą laiko ketvirtadienį galėtumėt imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

IINuo gegužės mėnesio įvedėme dar vieną naujovę - mėgėjams stipriau padirbėti su savimi savarankiškai.

Kartą per mėnesį, antrąjį mėnesio penktadienį nuo 15 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuoja ir kuruoja Saulius Jovaišas. 

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius vadybinius, vadovavimo, lyderystės klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

IIIŠalia jau įprastų dalykų - FB grupės ir dalinimosi joje informacija bei įspūdžiais, planuojame kiekvienam dalyviui sukurti atskirą paskyrą per kurią bus patogiau dalyvauti programoje. Joje taip pat skelbsime ir praėjusių paskaitų vaizdo įrašus bei papildomą medžiagą.

Pažadame ir šiek tiek siurprizų. Tik programos dalyviams prieinamo turinio. Pvz. interviu su daug specifinės patirties turinčiais vadovais, vadybininkais ar kitokiais žmonėmis, iš kurių galėtume kažko išmokti.

ARTIMIAUSI SUSITIKIMAI:

LINA MIELIAUSKIENĖ

2021 m. liepos 22 d. 15 val.

Kaip nešaudyti tuščiais šoviniais ir įgyvendinti pokytį efektyviai?

 • 5 pagrindiniai aspektai, kas gali padėti/sutrukdyti vadovui įgyvendinti pokyčius sklandžiau
 • Įrankiai ir sėkmės faktoriai, be ko negali apseiti vadovas pokyčiuose.
 • Ką daryti ir ko ne, kai susiduriama su darbuotojų pasipriešinimu.

Vadovas sužinos kaip taupant savo resursus daryti tik tai kas būtina ir duoda didžiausią grąžą įgyvendinant pokytį.

Lina Mieliauskienė - UAB “Change partners” partnerė, pokyčių valdymo konsultantė.
Pokyčių ir organizacinės kultūros ekspertė. Padeda kurti ir įgyvendinti verslo įmonių įvairių lygių pokyčius bei strategijas. Yra sukūrusi mokymo programas aukščiausio lygio vadovams bei inovacijų komandoms. Sertifikuota pokyčių valdymo praktikė pagal PROSCI, mokymui ir kompetencijosvertinimui su Inscape Publishing metodikomis (DiSC asmenybės vertinimui, C.A.R.E. darbo komandoje vertinimui, Work Expecation darbo motyvacijos vertinimui ir Time Mastery laiko valdymo įgūdžių vertinimui, DiSC coaching-sertifikuota kaučerė).

LAURA BIELSKĖ

2021 m. liepos 29 d. 15 val.

Kaip ir kodėl vadovui bendrauti su žiniasklaida?

 • Kiek laiko vadovui skirti komunikacijai? Kiek pačiam į ją įsitraukti, o kiek patikėti kolegoms
 • Netikiu, kad "pas jus nieko nevyksta" ir kartu rasim sprendimus, kaip galite būti dar įdomesni visuomenei.
 • Naudinga ir įdomu bendrauti su žiniasklaida. Nuo ko pradėti ir kaip tuo patikėti.

Laisvė komunikuojant apie save ir savo įmonę. Jausmas geras ir įmanomas. Be baimės suklysti ir kūrybiškai rodant savo išskirtinumą. Komunikuodami jūs esate geresni vadovai.

Seminaro metu kalbėsime apie jus. Laura kartu su dalyviais aptars kas komunikacijoje veikia, ko rekomenduoja nedaryti ir kokio rezultato linki. Veiksite praktiškai, kad pasibaigus susitikimui, visi tiksliai žinotų, ko imtis.

Laura Bielskė startavo kaip radijo žurnalistė, o vėliau ėmėsi įdomių darbų komunikacijoje, tiek dirbant viešųjų ryšių agentūrose, tiek įmonių viduje. Laura yra sukaupusi daugiau nei 19 metų patirtį penkerius iš jų vadovauja komunikacijai pagrindiniame vaistinių tinkle "Eurovaistinė". Ji pati sako, kad vadovaujasi principais - greita, paprasta ir stebina.

LAURA RIMKUTĖ

2021 m. rugpjūčio 5 d. 15 val.

Kai konfliktas neišvengiamas. Valdymo algoritmas.

 • Smegenų veikimo mechanizmai konflikto metu, savireguliacijos metodai
 • Kaip po konflikto nusiraminti pačiam ir nuraminti savo darbuotoją
 • Konfliktų valdymo algoritmas. Kaip išlaikyti šaltą protą ir pasitikėti savo jėgomis bei konflikto baigtimi.

Kiekvienam vadovui tenka pakliūti į situacijas, kai su savo komandos nariais tenka dalyvauti asmeniniuose konfliktus ar šnekėtis itin sudėtingomis, nemaloniomis temomis.

Kaip taisyklė, po to gali graužti sąžinė ir jausmas, kad be reikalo sau leidome tokį emocinį laisvumą. Ilgainiui gali atsirasti nepasitikėjimas savimi ir aštresnių kampų vengimas. Tai ne tik nepadeda spręsti problemų, bet ir atideda norimų rezultatų pasiekimą....

Laura Rimkutė – verslo psichologė, lektorė, „Triple O Consulting" partnerė ir konsultantė. Psichologų sąjungos narė, sertifikuota EuroPsy psichologė. Psichologiją studijavo Lietuvos ir Suomijos universitetuose. Daugiau nei 10 metų patirtis dirbant organizacijų konsultavime ir vystyme. Nuolatinė pranešėja didžiausiose Lietuvos konferencijose, straipsnių psichologijos leidiniuose autorė.

RYTIS JUOZAPAVIČIUS

2021 m. rugpjūčio 12 d. 15 val.

Atidi lyderystė

 • Atidos pratybų pasitelkimas lyderiams
 • Populiarios atidos pratybų formos
 • Svarbiausi aspektai apie pratybas tiek individualiai, tiek ir su bendruomene

Šiandien siekiant pragmatiškų tikslų daugelyje organizacijų vyksta reguliarios atidos pratybos. Atida, pasak Joh Kabat-Zinn , yra „budrus suvokimas, kylantis iš tikslingo dėmesio sutelkimo šią akimirką, nevertinant“. Kai kuriose įmonėse net paskirti CMO, - “Chief Mindfulness Officer”, - atidos kultūrai sustiprinti.

Vis daugiau Lietuvos bendrovių vadovių (-ų) praktikuoja meditaciją lyderystei pagerinti. Stropios pratybos sustiprina gebėjimą pažinti savo mąstymą, išvengti nesuvokto šališkumo, leisti sau priimti savo ir kitų patirtį, ugdo smalsumą, mažina savanaudiškumą, didina atjautą kitiems, padeda sumažinti stresą.

Prieš seminarą kviečiame nemokamai įsivertinti, kiek atidūs (-žios) esate čia.

Rytis Juozapavičius praktikuoja meditaciją nuo 1992-ųjų su Kwan Um Zen Mokykla. Rytis pastaruosius keletą metų padeda organizacijoms aktyviau pasitelkti atidos pratybas veiklos efektyvumui sustiprinti ir labiausiai didžiuojasi su kolega Paulium Rakštiku išplėtotu dideliu pratybų projektu Swedbank.

MARIUS SKARUPSKAS

2021 m. rugpjūčio 19 d. 15 val.

Kas slypi juodojoje sprendimų priėmimo dėžėje?

 • Kiek sprendimų priimame patys, o kiek už mus nusprendžia kiti?
 • Kaip atpažinti tinginiaujančias smegenis?
 • Kaip sprendimus priiminėja asmuo, komanda ir organizacija?
 • Kodėl esate ne/patenkintas jau priimu sprendimu?

Kasdien priimame tūkstančius sprendimų. Nuo tokių, kaip apsirengti, ką valgyti, kokią kavą gerti ar perskaityti ką tik atėjusią žinutę iki tokių, kaip modifikuoti paslaugą ar produktą, kaip būti geresniam už konkurentą ir ar šis darbuotojas vis dar tinkamas atlikti užimamas pareigas.

Tačiau ar pagalvojate, kaip priimate sprendimus, ar susimąstote, kas nulemia vieną ar kitą pasirinkimą?

Susitikime,  tam kad geriau suprastume sprendimo priėmimo procesą, ir nebeklystumėte sprendimų priėmimo metu. ir praktiškai priimtumėte keletą sprendimų įvertinant jėgas veikiančias sprendimų priėmimą.

Marius Skarupskas yra interaktyvaus sprendimų priėmimo žaidimo WILD WEST CIRCUS, nominuoto geriausiu 2020 m. Lietuvoje, kūrėjas. 20 metu priiminėja sprendimus vadovaujant įvairiausio lygio komandoms verslo. Buvęs 12 valdybų ir tarybų pirmininkas ar narys. Taip pat turi 6 metų konsultavimo ir dėstymo patirtį.

JUSTĖ PAKĖNAITĖ-DAILYDKĖ

2021 m. rugpjūčio 26 d. 15 val.

Vadovo dilema – riba tarp kontrolės ir pasitikėjimo darbuotoju?

 • kur jūsų asmeninė riba tarp darbuotojų kontrolės ir pasitikėjimo.
 • kaip pasitikėti darbuotoju, kai jų klaidos kainavo itin daug 
 • 4 žingsniai kaip išlaikyti balansą tarp kontrolės ir pasitikėjimo.

Vadovas vienas, negali padaryti visko. Jam reikalinga komanda. Kaip vadovui pasitikėti savo darbuotojais ir nesiimti mikro kontrolės. Kur riba tarp kontrolės  ir pasitikėjimo. Ką daryti vadovui, jeigu jo pasitikėjimas darbuotojų kainavo daug prarastų pinigų ar klientų. 4 paprasti žingsniai, kurie padės kontroliuoti ir pasitikėti darbuotoju vienu metu.

Justė Pakėnaitė-Dailydkė – vadovų ir komandų sertifikuota koučerė, verslo praktikė, įmonės „Triple O Consulting" bendra-įkūrėja ir vadovė. Daugiau nei 10 metų samdomo vadovaujančio darbo patirtis. Virš 14 metų dirbo su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis organizacijų mokymų ir vystymo srityje.

Taip pat programoje:

 • Dainius Peldžius,

 • Mindaugas Jasiūnas,

 • Indrė Kontrimienė,

 • Rasa Katilienė,

 • Saulius Olencevičius,

 • Nomeda Marazienė,

 • Povilas Petrauskas

IR KITI....

Paskelbsime šiek tiek vėliau

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084

Iki metų galo

70 €/ mėn. + PVM

viso paketo kaina tik
350 € + PVM
Seminarai internetu kiekvieną ketvirtadienį
Tarpusavio palaikymo grupės kiekvieną mėnesį
Uždaras tik grupei prieinamas turinys
Uždara mokymo dalyvių grupė bendravimui soc. tinkle

2 mėnesiams

95 €/ mėn. + PVM

viso paketo kaina tik
190 € + PVM
Seminarai internetu kiekvieną ketvirtadienį
Tarpusavio palaikymo grupės kiekvieną mėnesį
Uždaras tik grupei prieinamas turinys

JAU ĮVYKO:

VYTAUTAS GAIDAMAVIČIUS

2021 m. gegužės 6 d. 15 val.

Komandos Ne-Teambuildingas. Kada žaidimai nepadeda.

 • Atskirkime komandos rekreaciją nuo komandos stiprinimo. Kada padeda žaidimai, o kada reikia gilesnių procesų.
 • Procesų sužaisminimas – kaip gimsta tradicijos, padedančios įgyvendinti vertybes, didinti įsitraukimą, motyvaciją, efektyvumą.
 • Kaip stiprinti komandas, kurios siekia bendrų tikslų. Kada „bendradarbiavimas“ tampa ne tik gražiu lozungu.
 • Gyvenimas permainų amžiuje – Revive metodika įsivertinti ir didinti komandos adaptyvumą pokyčiams

Dalyviai pasiims sau „namų darbus“: idėjų, metodų ar įžvalgų, kurias parsinešus į komandas vertės išbandyti ir prisitaikyti saviems tikslams.

Vytautas sako: „Galėsime paskui tartis, kaip jums tai sekasi taikyti – jei neveikia ar neaišku, padėsiu patarimais forume“.

Vytautas Gaidamavičius - komandos santykių treneris ir grupių fasilitatorius
20 metų patirtis gerinant komandų santykius ir fasilituojant grupių procesus. Jam teko dirbti su įvairiausiomis organizacijomis - nuo startup'ų iki korporacijų, nuo gamybos iki paslaugų, finansų, viešojo sektoriaus ir kt.

Vytautas gerai išmano, kaip užkurti žmonių motyvaciją, stiprinti ryšius tarp žmonių, vesti grupę link sprendimo ir rezultato. Net ir sudėtingiausi klausimai gali būti sprendžiami lengvai ir su aktyviu įsitraukimu.

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ

2021 m. gegužės 13 d. 15 val.

„Kaip kvėpuoji, taip gyveni.“ Pakeitęs kvėpavimą, pakeisi gyvenimą? Kaip?

„Kaip kvėpuoji, taip gyveni.“ Mes vienaip kvėpuojame, kai kažkur skubame, kai bijome, kai pykstame, kai sprendžiame sudėtingą problemą ir visai kitaip kvėpuojame, kai mums pasiseka, kai mus pagiria, kai esame patinkančios muzikos koncerte ar ramiai stebime saulėlydį šiltą vasaros vakarą. Mūsų kvėpavimas kinta nuo mūsų fizinės ir emocinės būsenos ir atvirkščiai - mūsų būsena kinta nuo mūsų kvėpavimo. Taigi, keisdami kvėpavimo šabloną, galime keisti savo būseną, galime daryti įtaką savo sveikatos rodikliams. Teigiama ar neigiama ši įtaka bus, priklausys nuo to, kaip kvėpuosime.
Kai žmogus įvaldo sąmoningo kvėpavimo subtilybes, jis sąmoningiau priima sprendimus, jis pasiekia geresnių rezultatų veikloje, jam lengviau išlaikyti darbo/poilsio balansą, palaikyti darnius santykius darbe ir šeimoje.

Trumpas įvadas į sąmoningo kvėpavimo temą, pabrėžiant jo naudas ir paneigiant populiarius mitus.
Visas kitas laikas bus skirtas paprastų, tačiau itin efektyvių judesio ir kvėpavimo praktikų pristatymui ir praktikavimui realiu laiku.

Stebėsime ir keisime savo kvėpavimą, iš karto fiksuosime būsenų pokyčius.

Dalyviai išmoks keletą kvėpavimo ir judesio technikų, kurias galės savarankiškai taikyti.

Agnė Zinkevičiūtė – koučingo specialistė nuo 2008 metų, turinti daugiau kaip 1500 valandų darbo su individualiais klientais praktikos, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo specialistė nuo 2014 metų, aktyviai vedanti individualias ir grupines sesijas, saviugdos programų autorė ir vedėja, mokymų trenerė, pranešėja.

DARIUS PIETARIS

2021 m. gegužės 20 d. 15 val.

Kaip vadovui sėkmingai derėtis su darbuotojais?

Derybos - kiekvieno vadovo gyvenimo kasdienybė, ir kalbame ne tik apie klientus ar tiekėjus. Į nebūtį nueina laikai, kai vadovui užtekdavo liepti, nurodyti, įsakyti ir visi sukdavosi kaip bitės, šiandien vis dažniau susiduriame su situacijomis, kai reikia ieškoti bendros kalbos su pavaldiniais ar kolegomis vadovais. Ir vis rečiau galima sau leisti darbuotojui, atėjusiam prašyti didesnio atlyginimo, pasakyti: „Nenori, nedirbk, už vartų laukia eilė norinčių“. Kaip derėtis su savo įmonės žmonėmis? Kaip pasiekti tokių susitarimų, kurie būtų ne tik naudingi visoms pusėms, bet ir tvarūs? Ką daryti, kai darbuotojas „spaudžia“ įmonę, norėdamas gauti daugiau naudos? Kaip išlaikyti žmones ir gerus santykius su jais, kai negalime patenkinti jų reikalavimų?

Kokia nauda?

 • Geresnis supratimas apie tai, kas yra svarbiausia derantis su darbuotojais.
 • Žinojimas, kokias klaidas dažniausiai daro vadovai, ieškodami susitarimų.
 • Gerosios derybų su darbuotojais praktikos pavyzdžiai
 • Aiškesnis supratimas, kokie veiksniai lemia sėkmingą ar nesėkmingą susitarimą
 • Praktiniai patarimai, kuriuos galės panaudoti kasdieniniame darbe.

Darius Pietaris - derybų treneris, konsultantas ir koučeris, Pergalingų derybų instituto INWIN (https://inwin.lt/ ; LinkedIn) ir mikro-mokymosi platformos EMOTIKA bendra-įkūrėjas. Derybų srityje dirba su įmonėmis bei organizacijomis nuo 1997 metų.

 

LUKAS MACKEVIČIUS

2021 m. gegužės 27 d. 15 val.

Kaip "užnorinti" darbuotojus palaikyti jūsų idėją.

Dalyviai supras dėl ko darbuotojai jiems priešinasi ir gaus atsakymą, kaip paspartinti svarbių sprendimų įgyvendinimą užtikrinant realų darbuotojų palaikymą.
Praktiniai patarimai / žingsniai darbuotojų "užnorinimui".

 • Kaip darbuotojai priima sprendimą įgyvendinti vadovo idėją (ADKAR)
 • Pagal ką darbuotojai nusprendžia ar jiems "apsimoka" daryti tai, ką sako vadovas (SCARF)
 • Kaip sustiprinti vadovo autoritetą ir įtaką (Pasitikėjimo formulė)

Lukas Mackevičius, Change Partners UAB partneris ir sertifikuotas Prosci pokyčių valdymo konsultantas

LINAS DUNGVECKIS

2021 m. birželio 3 d. 15 val.

Komandų savarankiškumas ir iniciatyva - iš kur atsiranda, kaip mažėja, ir kaip didinti.

Efektyviausių kariuomenių atradimai ir klaidos:

 • Prūsų-Vokiečių vadovavimo kultūra, orientuota į greitį, kurios daug kas norėtų šiandien.
 • JAV, Didžiosios Britanijos ir Izraelio kariuomenių bandymai įdiegti panašią kultūrą.
 • Išmoktos pamokos, arba - kiek kainuoja iniciatyvos skatinimas.
 • Paprastas Suomių kariuomenės modelis Deep Leadership - kaip receptas kiekvienam vadovui ir organizacijai.

Dalyviai gaus gilų supratimą, kokia lyderystė veda prie komandų iniciatyvumo. Taip pat - paprastą 4 žingsnių modelį visa tai praktikuoti kasdienybėje:)

Linas Dungveckis nuo 2002 metų vadovavo karių ir civilių kolektyvams nuo 7 iki 120 žmonių. Veda lyderystės mokymus Lietuvos karo akademijoje bei kitose organizacijose. Vadovauja suomiškos vadovų ugdymo programos Deep Leadership diegimui Lietuvos kariuomenėje. Klientai Liną įvardina kaip patyrusį ir įtraukiantį trenerį su puikiu humoro jausmu!

ROSITA KANAPECKAITĖ

2021 m. birželio 10 d. 15 val.

Saviveiksmingumas ir efektyvūs savęs valdymo būdai. Žinojimas ir darymas.

Saviveiksmingumas yra svarbus veiksnys asmens sėkmingumo socialinio ir profesinio gyvenimo vertinime, turi įtakos asmens prisitaikymui prie aplinkos, jo santykiams su aplinkiniais žmonėmis.
Tai nėra pastovus asmenybės bruožas, o veikiau kintantis gebėjimas, kurį veikia darbinė ir socialinė aplinka, bei asmeninė patirtis. Šis gebėjimas skirtingose gyvenimo situacijoje gali pasireikšti ne vienodai, tačiau žmogaus saviveiksmingumas vienoje srityje (tėvystė, darbas, saviugda, judėjimas) gali turėti teigiamą poveikį kitoms sritims.

Seminaras skirtas visiems siekiantiems geriau pažinti save, savo baimes, trikdžius siekiant tikslų, išsigryninat prioritetus ir nusimatyti labai konkrečius žingsnius savo efektyvumo gerinimui, savęs valdymui laike.

Dalyviai supras, kodėl žinom, bet nedarom.
Rosita sako: „Mūšis su savo paties vidiniu pasipriešinimu "nedarymu"" vyksta kiekvieną dieną. Kas laimės šiandien?“
Dalyviai išsineš įžvalgų ir idėjų, kaip pradėti daryti.

Rosita Kanapeckaitė, psichologė-psichoterapeutė, Mindfulness instruktorė, Karo akademijos dėstytoja mėgstamos temos: psichologinis atsparumas, efektyvumas ir realybės priėmimas.

MINDAUGAS VIDUGIRIS

2021 m. birželio 17 d. 15 val.

Pasitikėjimas komandoje - tarpasmeninių ryšių kūrimas

Pasitikėjimas nenuperkamas, o užsitarnaujamas. Pasitikėjimas be pažeidžiamumo ir nuoširdumo neveikia. "Atėjus į darbą, palik savo asmenines problemas už durų"- ar taip įmanoma?

Mindaugas Vidugiris sako: „Dalyviai pamatys, ar reikalinga pasitikėjimo kultūra jų komandoje. Patirs, kas yra tarpasmeninis ryšys su komanda ir kuo tai naudinga.
Gaus metodiką, kaip užmegzti tarpasmeninius ryšius su kiekvienu komandos nariu.
Pasibandys būdą, kaip kurti žmogiškąjį ryšį komandoje“.

Mindaugas Vidugiris: „Aš nedėstau teorijų ir nepaišau grafikų, aš nesiginčiju, kai su manimi nesutinka. Aš kviečiu į patyrimą ir gerus pokalbius. Aš klausiu klausimų ir kartais jie būna tikrai nepatogūs, bet į juos atsakius, tampa lengviau. Jums su savimi ir komanda. Nuoširdžiai tikiu, kad komandos sėkmė slypi ne daiktuose, kuriuos perka, o pačiame santykyje.“

Sertifikuotas Marshall Goldsmith koučeris, vidinės organizacijų kultūros formavimo ekspertas.

TOMAS BAGDANSKIS

2021 m. liepos 1 d. 15 val.

Darbuotojų finansinis ir nefinansinis motyvavimas, darbo teisės aspektu

Galime išskirti kietąją HR pusę: teisę, ir minkštąją: darbo etiką, vertybes, kultūrą.
Darbuotojų motyvacijai svarbios abi dalys: tiek darbo apmokėjimo sistema, vienodos sąlygos visiems, tiek nefinansinis atlygis (atmosfera, karjeros galimybės, tobulėjimas, bendruomeniškumas, veiklos prasmingumas).
Kaip šie du įrankiai skleidžiasi darbo teisės požiūriu.

Dalyviai atsakys sau į klausimą: kaip rasti tinkamą balansą tarp finansinio ir nefinansinio atlygio ir kaip tai reglamentuoti?

Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse, taip pat naujojo Darbo kodekso projekto rengimo grupės narys, Darbo kodekso komentaro bendraautoris.
Įtakingų tarptautinių teisės žinynų „Best Lawyers“, „Chambers Europe“ ir „Legal 500“ advokatas Tomas Bagdanskis įvardijamas kaip vienas geriausių darbo teisės advokatų Lietuvoje.

MANTAS TVARIJONAVIČIUS

2021 m. liepos 8 d. 15 val.

Kaip įgalinti ir įtraukti darbuotojus ir ką daryti, jei žmogus "neįsigalina"?

 • Šiuolaikinių organizacijų vadovai žino, kad didelė jų sėkmės dalis - tai įsitraukę ir įgalinti darbuotojai.
 • Tik pasakose "visi gyvena ilgai ir laimingai". Realybėje visi darbuotojai neįsitraukia ir neįsigalina.
 • Kaip didinti įsitraukusių darbuotojų dalį? Savininko ir vadovo veiksmai.
 • Atleisti negalima įgalinti - kur dėti kablelį ir ką daryti su "neįsigalinusiais" darbuotojais? Penki įgalinimo stiprintuvai.

Dalyviai sužinos pavyzdžių, gerų ir blogų praktikų iš kitų organizacijų, galės pasitikrinti, kaip sekasi įtraukti ir įgalinti savo darbuotojus.
Gaus du veiksmų sąrašus, kaip padidinti darbuotojų įsitraukimą ir įgalinimą - savininkui ir vadovui.
Susipažins su mokslu ir praktika patikrintais įgalinimo stiprintuvais.

Dr. Mantas Tvarijonavičius - GoodPeople.lt bendraįkūrėjas, konsultantas. 15+ metų ugdymo ir organizacijų konsultavimo patirtis. Socialinių mokslų (psichologija) daktaras.
Knygos „Kaip įgalinti? Lietuvių vadovų praktiniai pavyzdžiai“ autorius (2015).
Knygos „301 patarimas geram darbuotojui ir blogam“ bendraautorius (2020).

ANDRIUS KAZIUKONIS

2021 m. liepos 15 d. 15 val.

Išmatuotas klientų aptarnavimas. Ką reikia žinoti vadovui

 • Kokių įrankių reikia išmatuoti klientų aptarnavimą.
 • Kam reikalingi klientų aptarnavimo standartai ir kaip juos pritaikyti savo veikloje.
 • Kam reikalingi info bankai?
 • Kas yra proaktyvūs procesai ir kaip juos galėtumėte naudoti savo versluose.

Po paskaitos kiekvienas dalyvis turės aiškesnį supratimą kaip išmatuoti klientų aptarnavimo procesą bei kaip mes galime jį įtakoti.
Praktinės užduotys visiems dalyviams sukurs ilgalaikę pridėtinę vertę.

Andrius Kaziukonis - investuotojas, projektų vystytojas ir konsultantas.
Ilgametė patirtis dirbant vadovaujamą darbą (15+ metų).
Vienas paskutinių projektų – vadovavau IQOS mažmeninės prekybos tinklui kaip operatoriaus atstovas, atsakingas už salonų tinklo veiklą Lietuvoje.
Konsultuoja vadovus žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais, yra sukūręs KPI metodiką, kuri įgalina vadovus efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų organizacijose.