Kaip tampama talentų magnetu. Ko vadovas turi vengti per personalo atrankas

  • Iš ciklo. Vadovo laikas. (žr. visus ciklo seminarus)
  • Internetu tiesiogiai arba vaizdo įraše.
  • 2021 m. kovo 18 d. 15 val.

Kaip vadovų įpročiai ir nusistatymai kenkia sėkmingoms atrankoms.

Apie sąmoningus ir mažiau pastebimus ar juntamus vadovo pasirinkimus ir nusistatymus, kurie gali tapti kliūtimi norimam atrankos rezultatui pasiekti. O svarbiausia – nagrinėsime, kaip galėtume savo elgesį koreguoti, siekiant pritraukti talentus bei juos įtikinti.

Jei norite dalyvauti tik šioje paskaitoje, registuokitės už specialią kainą -

39€ + PVM

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina 90 €. Speciali kaina galioja pirmiesiems 20 dalyvių.

Jei norite dalyvauti visose 10 ciklo paskaitų grįžkite į Vadovo laikas puslapį.

Su Valerija Buzėniene


Talentų pritraukimo, darbuotojų paieškos ir atrankos praktikė, turinti 15 metų vadovavimo patirtį, knygų „Misija Talentai“ ir „Boso Valanda“ bendraautorė, podkasto „Žmogiškieji Iššūkiai“ autorė, konsultuojanti įmones, vedanti mokymus, vadovaujanti tarptautinės įmonės personalo skyriui.

Apie ką visa tai

Susitikimo metu bus kalbama apie vadovo vaidmenį atrankoje ir indėlį į ją. Nagrinėsime sąmoningus ir mažiau pastebimus ar juntamus vadovo pasirinkimus ir nusistatymus, kurie gali tapti kliūtimi norimam atrankos rezultatui pasiekti. O svarbiausia – nagrinėsime, kaip galėtume savo elgesį koreguoti, siekiant pritraukti talentus bei juos įtikinti.

„Nesirinksiu iš vieno kandidato“, „skambina klientas, tai svarbu, pradėkite pokalbį be manęs“, „kažkaip jis manęs neįtikino, dar paieškokime“, „paskambinkite personalo skyriui, jie jums suteiks feedback‘ą“ yra tik frazės. Frazės kartais nejučia transliuojančios mūsų nuostatas ir požiūrį į komandą. Pakalbėkime, kaip dirbti su savimi, kad taptume talentų magnetu ir padėtume savo organizacijai sėkmingai pritraukti geriausius.

Kaip tai vyks. 

Pristatoma informacija bus gausiai iliustruojama realių atrankų pavyzdžiais. Dalyviai individualiai dirbs ties „pažadų sąrašu“ savo būsimoms atrankoms.

Kokia visa to nauda.

  • Nagrinėsime situacijas, kai vadovo nusistatymai ar požiūris tampa kliūtimi sėkmingam atrankos rezultatui pasiekti;
  • Analizuosime vadovo vaidmenį atrankos procese;
  • Sudarysime veiksmų planą savo sekančiai atrankai ir asmeninį “pažadų sąrašą”.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA "Kaip tampama talentų magnetu. Ko vadovas turi vengti per personalo atrankas."

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084