Nepaslėptos vadovo emocijos. Kokią naudą tai gali duoti komandai

 • Iš ciklo. Vadovo laikas. (žr. visus ciklo seminarus)
 • Internetu tiesiogiai arba vaizdo įraše.
 • 2021 m. kovo 4 d. 15 val.

Tyrimais įrodyta, kad vadovo nuotaika ir elgesys tiesiogiai lemia komandos narių nuotaiką ir elgesį.

Ką vadovui daryti su savo pykčiu, nusivylimu, erzuliu? Kaip netapti ‚emociniu teršalu‘ komandos nariams? Kaip naviguoti emocijas ir nukreipti jų energiją tikslams pasiekti?

Jei norite dalyvauti tik šioje paskaitoje, registuokitės už specialią kainą -

39€ + PVM

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina 90 €. Speciali kaina galioja pirmiesiems 20 dalyvių.

Jei norite dalyvauti visose 10 ciklo paskaitų grįžkite į Vadovo laikas puslapį.

Su Nomeda Maraziene


Emocinio intelekto kompetencijų lavinimo trenerė meistrė, konsultantė, lektorė. Sertifikuota EQ trenerė meistrė (2015, Dubajus, JUA), Harvardo teisės mokyklos programos „Leadership in Negotiations“ dalyvė (JAV, 2018). 16 metų suaugusiųjų mokymo ir ugdymo patirtis.

Apie ką visa tai

Tyrimais įrodyta, kad vadovo nuotaika ir elgesys tiesiogiai lemia komandos narių nuotaiką ir elgesį. Tai reiškia, dienos pabaigoje galime skaičiuoti pelną arba nuostolį.

Vadovo demonstruojami psichologinio nuovargio ženklai didina komandos narių priešinimąsi pokyčiams.

Programos temos

 • Ką vadovui daryti su savo pykčiu, nusivylimu, erzuliu? Kaip netapti ‚emociniu teršalu‘ komandos nariams? Kaip naviguoti emocijas ir nukreipti jų energiją tikslams pasiekti?
 • Kaip sustiprinti savo emocinį imunitetą ir ‚nesiskolinti‘ kitų žmonių nekonstruktyvaus emocinio krūvio?
 • Kaip pritaikyti emocijų siunčiamą informaciją savo elgesio kaitai?
 • Kaip išvengti emocinę įtampą keliančios dvigubų standartų (‚etikečių klijavimo‘) kultūros komandoje?
 • Kaip ‚nuklijuoti‘ neigiamas etiketes?

Kaip tai vyks

Prieš susitinkant webinare dalyviams rekomenduojamos 3 užduotys, susijusios su savęs pažinimo ir savęs valdymo kompetencijomis.
Webinaro metu pateikiamą informaciją dalyviai pritaiko savo kasdienių situacijų sprendimui, diskusijų metu aptariami pagrindiniai vadovo savęs pažinimo principai ir būdai, klausimų- atsakymų metu dalyviams pateikiamos vadovo elgesio alternatyvos emocinei įtampai komandoje koreguoti.

Kokia visa to nauda.

Webinaro dalyviai:

 • Supras, kad kiekvieno sprendimo kokybę lemia emocija/būsena ir gebės taikyti seminaro metu pateiktus principus darbui su savo emociniu krūviu. Tai leis priimti aukštesnės kokybės sprendimus ir priimti juos greičiau; jaustis geriau ir ilgalaikėje perspektyvoje išvengti psichosomatinių susirgimų.
 • Taikydami pateiktas rekomendacijas, vadovai sustiprins savo ‚emocinį imunitetą‘ ir bus labiau atsparūs komandos narių ‚skolinamoms‘ emocijoms.
 • Gebės ‚skaityti‘ emocijų siunčiamą informaciją, mokytis iš patirties ir koreguoti savo elgesį komunikacijoje su komandos nariais. Tokiu atveju, didės ne tik vadovo, bet ir visos komandos efektyvumas, emocijų higiena darbo aplinkoje taps labiau proaktyvi, skatinanti kiekvieno įsitraukimą, stiprinanti komandos moralę.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA "Nepaslėptos vadovo emocijos. Kokią naudą tai gali duoti komandai"

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084