Personalo valdymas. Kada būtina įsikišti vadovui.

 • Iš ciklo. Vadovo laikas. (žr. visus ciklo seminarus)
 • Internetu tiesiogiai arba vaizdo įraše.
 • 2021 m. balandžio 15 d. 15 val.

Vadovo vaidmuo personalo valdymo procesuose arba sėkmę kuriantis HR&CEO tandemas.

Personalo valdymo procesai – nedaloma sistema tiesiogiai įtakojanti organizacijos rezultatus ir darbuotojų įsitraukimą.
Kokia REALIĄ vertę gauna organizacija, kai personalo valdymo procesai yra aiškūs ir standartizuoti? Ką apie tai sako tyrimai ir geroji praktika.

Jei norite dalyvauti tik šioje paskaitoje, registuokitės už specialią kainą -

39€ + PVM

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina 90 €. Speciali kaina galioja pirmiesiems 20 dalyvių.

Jei norite dalyvauti visose 10 ciklo paskaitų grįžkite į Vadovo laikas puslapį.

Su Giedre Vaitiekūnaite-Urbanovič


Sėkmingo personalo valdymo profesionalė, veiklos ir karjeros trenerė, lektorė ir savirealizacijos seminarų autorė. Realizuodama savo idėjas siekia pakelti personalo valdymo lygį Lietuvoje, nes tiki, kad tvarus ir kokybiškas personalo valdymas gali padėti verslui turėti geresnius rezultatus, o žmonėms būti laimingesniems savo darbo vietose. Išmano verslo procesus ir greitai perpranta verslo poreikius. Praktinė patirtis kuriant, pertvarkant ir diegiant personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose.

Apie ką visa tai

 • Personalo valdymo procesai – nedaloma sistema tiesiogiai įtakojanti organizacijos rezultatus ir darbuotojų įsitraukimą.
 • Kokia REALIĄ vertę gauna organizacija, kai personalo valdymo procesai yra aiškūs ir standartizuoti? Ką apie tai sako tyrimai ir geroji praktika.
 • Vadovo vaidmuo personalo valdymo procesuose arba sėkmę kuriantis HR&CEO tandemas

Kaip tai vyks

 • Kokie yra personalo valdymo procesai, apie ką jie ir kaip siejasi tarpusavyje
 • Tyrimų rezultatai – kodėl verta tvarkytis HR procesus
 • HR Hint Online tyrimo rezultatai – ką CEO mano apie savo HR ir kaip jiems sekasi bendradarbiauti, pateiksiu įžvalgų/siūlymų, kaip formuoti vertę kuriančius santykius

Kokia visa to nauda

Jei noriu pasiekti organizacijos tikslus – turiu skirti laiko kokybiškam ir sisteminiui personalo valdymui.

Seminaro planas.

 • Trumpai pristatysiu, kokie yra personalo valdymo procesai, apie ką jie ir kaip siejasi tarpusavyje (realiai daugiau teorija – apie ką, kodėl svarbu, kokios funkcijos atliekamos tų procesų apimtyje ir kokia vertė organizacijai/vadovams iš to)
 • Pristatysiu tyrimų rezultatus – kodėl verta tvarkytis HR procesus (pvz. tiesioginė įtaka klientų pasitenkinimui, įmonės rezultatams, darbuotojų pritraukimas įsitraukimas, pan.)
 • Pristatysiu HR Hint Online tyrimo rezultatus – ką CEO mano apie savo HR ir kaip jiems sekasi bendradarbiauti, pateiksiu įžvalgų/siūlymų, kaip formuoti vertę kuriančius santykius (galbūt net kaip juos atsirinkti, kaip su jais dirbti, kad vadovas greičiau gautų rezultatą)
 • Ką svarbu daryti vadovui – HR skyrius vienas NIEKO nepadarys. Todėl jam reikia ne tik leidimo daryti, bet ir kompanijos ☺

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA "Personalo valdymas. Kada būtina įsikišti vadovui."

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084