Vadovavimo ypatybės vieniems nuo kitų nutolusiai (remote) komandai

  • Iš ciklo. Vadovo laikas. (žr. visus ciklo seminarus)
  • Internetu tiesiogiai arba vaizdo įraše.
  • 2021 m. vasario 11 d. 15 val.

Tai, ko išmoksime per šią pandemiją su komanda dirbdami nuotoliniu būdu, galėtų būti puikiai panaudota plečiant ir vystant veiklą ateityje.

Gali būti, kad vilniečių įmonei atidaryti ir valdyti filialą Klaipėdoje dabar bus kur kas lengviau nei anksčiau, o gal net Varšuvoje arba New York'e? Seminaras apie svarbiausius darbo su nutolusia komanda ypatumus.

Pagrindiniai vadovo įrankiai:

  • Stiprinti asmenines atsakomybes, pasitikėjimą.
  • Identifikuoti ir kurti sveiką emocinę aplinką.
  • Didinti asmeninį atsparumą.
  • Ne motyvuoti, o įkvėpti.
  • O tada, žinoma, nuotoliniu būdu ugdyti reikalingas kompetencijas, reikalingas rezultatui besikeičiančioje aplinkoje pasiekti.
  • Darbo su komanda kūrybiniai sprendimai.

Registracija nebevyksta

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina 90 €.

Jei norite dalyvauti visose 10 ciklo paskaitų grįžkite į Vadovo laikas puslapį.

Su Renata Šumskaite

Pardavimų (B2B ir B2C) ir pardavimų vadovės patirties daugiau nei 11 metų. Dėliojo pardavimų, pardavimų kanalų plėtros, rinkos didinimo ir kitas pajamų generavimo strategijas.

Kaip tai vyks

Vyks interaktyvi video sesija, kurios metu ne tik pateikiama praktinė, techninė metodologija, bet ir atsakoma į keliamus klausimus.

Kokia visa to nauda

Aiškesnė strategija, greitesnis tinkamos strategijos atrinkimas, efektyvesnis resursų (žmogiškųjų ir technologinių) panaudojimas, pardavimo kompetencijų stiprinimas, praktinės įžvalgos bei naujausios, besikeičiančios pirkimų elgsenos tendencijos, leisiančios pasirinkti savo organizacijai tinkamiausią sprendimą.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA "Vadovavimo ypatybės vieniems nuo kitų nutolusiai (remote) komandai"

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084