Kaip vadovauti didelio neapibrėžtumo sąlygomis

Kaip rasti jėgų ir sumanumo priimti laiminčius sprendimus, kai viskas nuolat keičiasi ir trūksta informacijos

4 seminarų programa. Šis modulis yra „Vadovo laiko“ 2022 m. pavasario semestro pirmoji dalis. Apie visą projektą ir kitus modulius galite paskaityti paspaudę čia: VADOVO LAIKAS

  • 4 nuotoliniai susitikimai internetu kartą per savaitę su vis kitu lektoriumi
  • 2022 m. vasario 3, 10, 17 ir 24 dienomis. Nuo 15:00 val. iki 16:30 val.
  • Grupinė praktika su Sauliumi Jovaišu. Pradžia 2022 m. vasario 11 d. 15:00 val.
  • + dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašą
  • Vaizdo interviu su srities ekspertu

Šiandien vis dar ankstyvosios registracijos specialus pasiūlymas - 139 € + PVM

 Registruotis už specialią kainą 

Visa dalyvavimo kaina 300 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2022-01-28 22 val. arba penkiems dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau.

DALYVAUJA:

Edis Kasperavičius

Psichologas, verslo vadybos ekspertas, beveik tris dešimtmečius dirbo konsultantu ir personalo vadovu tarptautinėse bei lietuviškose organizacijose. Vienas iš Personalo valdymo profesionalų asociacijos steigėjų.

Saulius Jovaišas

Verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Ugnius Savickas

21 metų patirtis vedant mokymus ir konsultuojant įmones vadovavimo ir efektyvaus darbo komandose temomis, vadovaujant ir vykdant ilgalaikes vidines įmonių personalo, vadovų ugdymo programas.

Lina Jankauskienė

Organizacijų valdymo konsultantė, lektorė. Lina dirba su organizacijų efektyvaus valdymo praktikomis bei Lean metodika, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose.

Labai retai vadovui suteikiama tokia prabanga – priimti svarbius sprendimus turint visą informaciją. Atrodytų, kad informacijos amžiuje neturėtų trūkti duomenų, tačiau politinė, ekonominė, socialinė, skaitmeninė, mokslinė aplinka tokia dinamiška, kintamųjų tiek daug, o vyksmas toks greitas, kad neapibrėžtumo toleravimas tampa būtina asmeninio ir dalykinio konkurentiškumo sąlyga.

Tačiau vadovo vaidmuo neapsiriboja tik sprendimų priėmimu – reikia įgalinti kitus daryti sprendimus, suburti komandą, formuoti kultūrą ir nustatyti bei įgyvendinti strategiją.

Iš tiesų vadovo darbas toks specifinis, kad jį gerai atlikti galima išmokti tik pradėjus vadovauti. Ir tai, kas veikė šiandien, gali nebeveikti rytoj, o kas bus efektyvu rytoj – per ankstyva šiandien.

Kaip sėkmingai vadovauti, kai aplinkui viskas NUOLATOS kinta, nėra laiko patikrinti informaciją, prielaidas ir teoriją, o rezultatų reikia greitai ir efektyviai. Kaip paruošti save ir komandą? Apie tai

Kaip vadovauti didelio neapibrėžtumo sąlygomis

 

Paskaitų planas:

1. Vasario 3 d. Edis Kasperavičius. Efektyvi lyderystė neapibrėžtumo sąlygomis.

Aplinkos dinamiškumui ir kompleksiškumui sparčiai didėjant, neapibrėžtumo toleravimas tampa esmine organizacijos veiklos efektyvumo ir konkurencinio pranašumo prielaida. Ją realizuoti padeda tam tikri vadybos principai ir atitinkami vadovo veiksmai. Seminaro dalyviai turės galimybę konkrečių pavyzdžių ir tyrimų rezultatų pagrindu įsisavinti tuos principus bei veiksmus ir geriau pasirengti lyderio misijos įgyvendinimui.

2. Vasario 10 d. Saulius Jovaišas. Kaip tapti pokyčių kūrėju. Pokyčių valdymas iš vidaus

Vienintelis būdas produktyviai reaguoti į išorinius pokyčius - būti pasiruošusiam keistis. Tai nuolatinė produktyvaus ir kūrybingo vadovo būsena. Nuolat kelti naujus ambicingus tikslus ir įkvėpti kitus jų siekti. Kurti pokyčius, įtraukti kitus į jų įgyvendinimą. Savo dalyje padėsiu vadovams susikurt pokyčių kūrimo rutiną. Žingsnis po žingsnio su dalyviais susikursime veiksmų planą kaip stiprinti savo lankstumą ir kūrybingą problemų sprendimų gebėjimą."

3. Vasario 17 d. Ugnius Savickas. Organizacijos plastiškumas pokyčių metu arba kaip reaguoti į kintančią aplinką (5 disciplinų modelis)

Verslo sąlygos, reguliacinė aplinka, partnerių ir konkurentų situacijos, darbuotojų nuotaikos ir dar daugybė sričių kasdien atakuoja vadovų darbotvarkę iš jų kylančiais klausimais, uždaviniais, sunkumais. Ir panašu, kad tokių transformacijų nemažės. Tuo tarpu vadybos disciplinose daug pasisakoma apie organizacijų ir jų kultūrų atsparumą pokyčiams. Lektorius griaus šią nuostatą teigdamas, kad išgyvena tie verslai, kurie laiku ir tinkamai adaptuojasi, plastiškai priima kintančią aplinką ir joje persikonstruoja naujam veikimui. Seminare kalbėsime apie 5 esmines disciplinas kurios privalo būti tinkamai išpildytos, kad mūsų organizacijos ir komandos pokyčiuose stiprėtų ir augtų be rizikos palūžti, aptarsime geriausias praktikas ir taikomuosius darbo metodus, atliksime nedidelę jūsų organizacijos plastiškumo diagnostiką.

4. Vasario 24 d. Lina Jankauskienė. Strategija – tikra ar „popierinė"?

Pastaruoju metu teigiama, kad „nebeįmanoma atlikti ilgalaikio planavimo“ ar „nebeįmanoma nusistatyti veikiančių rodiklių ir tikslų“. Tačiau kitų organizacijų patirtis labai aiškiai parodo, kad neapibrėžtume veiklos valdymas neišnyksta, tiesiog turi tam tikros specifikos – labai padidėjo vizijos ir misijos reikšmė, daugiau dėmesio skiriama ilgalaikiams tikslams-rodikliams ir mažiau – detaliam uždavinių ir veiksmų susiprotokolavimui, padažnėjo alternatyvūs tikslai. „Popierinė strategija“ dabar tikrai neveikia, bet juk ji neveikdavo ir anksčiau! Tad lankstus valdymas leidžia lanksčiai reaguoti į rinką, aplinką, o ne vien pasyviai laukti „geresnių laikų“. Kaip yra sakęs V. Čerčilis – niekada neišvaistykite geros krizės

Kam skiriama

Seminaras daugiausia skiriamas smulkių ir vidutinių įmonių ir organizacijų vadovams, kurie daug dirba ir prisiima dar daugiau atsakomybės už organizacijos sėkmę ir ateitį.

Kokia visa to nauda

Pasaulis keičiasi, su juo turime keistis ir mes. Tačiau bet kuris pasikeitimas dažniausiai yra skausmingas. Tuo labiau, kad, jei esate vadovas, neužtenka pasikeisti asmeniškai - tai turite paskatinti padaryti visą organizaciją.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten, kur tikėjotės, grąžinsime jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

REGISTRACIJA

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Užsakymas bus laikomas gautu užpildžius šią anketą ir padarius apmokėjimą už mokymus 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084