VADOVO LAIKO interviu

Mindaugas Lapinskas. Kaip tvarkytis su reputacinėmis krizėmis?

Sakoma: “Reputacija - naujoji valiuta”, o gal ir “pridėtinė vertė”, kaip sako Mindaugas Lapinskas, Vadovo laiko pokalbio dalyvis. Politinių ir (ne tik) kampanijų konsultantas, komunikacijos ekspertas.
Kaip tvarkytis su reputacinėmis krizėmis? O gal pradžiai - kaip atpažinti jų požymius ir ramiai imtis tvarkytis su galimomis pasekmėmis.

Su Mindaugu pasikalbėjom apie drąsą ir atsakomybę - tai, kas pasimato vadovo asmenyje labiausiai, kai ištinka netikėti vidiniai arba išoriniai, pavadinkim juos - “veiksniais”.

Mindaugas Lapinskas patirtis tarptautinėje politinėje ir verslo įvaizdžio ir reputacijos formavimo scenoje gali būti pamokanti.

Kiti įrašai

Paulius Pakutinskas. Kaip verslui išnaudoti dirbtinio intelekto suteikiamas galimybes.

Viena populiariausių temų šių dienų pokalbiuose yra ChatGPT ir kiti dirbtinio intelekto produktai, o ir pats dirbtinis intelektas ir galimas jo poveikis gyvenimui, verslui, darbo rinkai ir viskam viskam.
Apie Dirbtinio intelekto kuriamus pokyčius vadovų gyvenime pokalbis su Mykolo Romerio Universiteto profesoriumi, Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos valdybos nariu, Telia vyriausiuoju teisininku, Pauliumi Pakutinsku.

Pokalbyje iešokojome atsakymų į klausimus, kokias rizikas ir galimybes sukuria dirbinio intelekto tokia sparti plėtra. Kaip pasiruošti šiai plėtrai. Kaip šiandien imtis laimėti konkurencinę kovą dirbinio intelekto pagalba.

Remigijus Savickas. Flow Hacking konsultantas. Apie savęs optimizavimą ir patekimą į srautą

Rasa Baltė Balčiūnienė. Kaip keičiasi lyderystė šiais laikais.


2023 m. kovo mėn.

Užsisakykite ateities renginių naujienlaiškį ir pirmieji gaukite geriausią mokymų kainos pasiūlymą

Prašau mane informuoti mano nurodytu el. paštu, kai prasideda registracija į Vadovavimas.lt renginį


Duomenų naudojimas

Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik projekto vadovavimas.lt tiesioginės rikodaros tikslais. Jokia forma ir būdais nebus perduodami trečiosioms šalims. Bet kuriuo momentu turėsite teisę ir galėsite atsisakyti šių laiškų gavimo.