PERSONALO VADOVO LAIKAS. 2024 m. pavasario semestras

3 modulių trukmės bendruomenės kūrimo ir saviugdos projektas personalo profesionalams

Vadovai spaudžia didinti darbuotojų produktyvumą, taupyti kaštus, didint efektyvumą. Ir čia - Jūs! Žmonės, kuriems žmonės rūpi labiau. Labiau, kartais, nei Jūs patys sau. Ir kaip tai suderinti?

Didžiausią motyvaciją dirbdamas žmogus patiria kai daro svarbų, prasmingą, naudingą, efektyvų ir kuriantį vertę darbą.

Kaip darbuotojams padėti? Nėra kitos organizacinės funkcijos, ir kitų organizacijoje veikiančių žmonių, kurie kartu su vadovu labiau gali prisidėti prie darbuotojo efektyvumo didinimo – tik Jūs: Personalo profesionalai, specialistai ir personalo vadovai.

Apie tai ir yra trečiasis Personalo vadovo laiko semestras. Kaip ir praeitas susidedantis iš trijų modulių po keturis mokymus kas savaitę:

Sudarė ir moderuoja:

Saulius Jovaišas - verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Kiekvieną modulį sudaro:

  • 4 Seminarų ciklas internetu kiekvieną trečiadienį nuo 11 val.
  • Kiekvieną seminarą veda vis kitas lektorius.
  • Detalią modulių programą galėsite pamatyti šiame puslapyje.
  • Grupinė praktika su Sauliumi Jovaišu.
  • + jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašus.
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui.

1 modulis. Kaip minkštieji dalykai virsta kietaisiais rodikliais

Kas lemia darbuotojų efektyvumą ir produktyvumą? Kaip prie to gali prisidėti personalo specialistai?

Eglė Staniulionė

BITĖ Lietuva žmonių ambasados vadovė, žmogiškųjų išteklių ekspertė turinti 18 metų patirtį. Ji yra įmonės kultūros, lyderystės, darbuotojų patirties ir vertybių puoselėjimo entuziastė ir praktikė, kuri moka ne tik išlaikyti ir pritraukti talentus, bet ir juos motyvuoti ir ugdyti. Eglė gali pasidalinti savo unikalia patirtimi apie tai, kaip sėkmingai sujungti integruojamų įmonių darbuotojus ir jų kultūras, kai per trumpą laiką reikia integruoti ir suderinti du kartus daugiau darbuotojų.

2024 kovo 27 d.

Ir vėl prie vadovų: kaip vadovo ir personalo vadovo santykiai įtakoja darbuotojų efektyvumą? Tandemas ar ringas?

Rūta Petrulytė

Concretus group organizacijos vystymo vadovė. Daugiau nei 15 metų patirtis personalo valdymo srityje, apimanti mokymų, atrankų ir bendrąją personalo valdymo atsakomybę IT, e-komercijos ir gamybinėse organizacijose. Patirtis įmonėse, kurios augo ne procentais, o kartais, tuo pačiu auginant ir kuriant ir personalo funkciją ir komandą, dirbant tiek lokaliai, tiek tarptautiniu lygiu. Stiprybės (Gallup CliftonStrengths): Developer, Empathy, Learner, Arranger, Relator

2024 balandžio 3 d.

Kokia kultūra nevalgo strategijos pusryčiams? Kokia kultūra padeda pasiekti organizacijos strateginius tikslus?

Marta Sprogytė - Čekavičienė

Sukaupusi daugiau kaip 10 metų patirtį personalo srityje. Pradėjusi savo karjerą aukščiausio lygio vadovų atrankose Aims International, karjerą tęsė NFQ Technologies kaip personalo verslo partnerė. Vėliau, priėmė iššūkį auginti Tesonet'o komandą nuo 40 iki 1000+ žmonių, kurti personalo kultūrą ir procesus taip, kad ne tik taptų geidžiamiausiu darbdaviu, bet ir sėkmingai įgyvendintų verslo tikslus. Šiuo metu Marta yra personalo ir darbdavio įvaizdžio formavimo agentūros Team In-House bendrasteigėja, tvirtai tikinti, kad personalo vadovai yra kertiniai partneriai siekiant užsibrėžtų verslo tikslų.

2024 balandžio 10 d.

Ar soft skills yra tik soft skills? Kaip minkštieji dalykai gerina kietuosius rodiklius?

Ramunė Šabanienė

Duomenų padalinio vadovė If Insurance Baltics, turi virš dešimt metų sukauptos tarptautinės patirties vakarų Europos rinkose, bei paskutinius 7-is metus taiko įgytas žinias Lietuvoje.

2024 balandžio 17 d.

2 modulis. Sisteminis kelias į darbuotojų efektyvumą

OKR (Objectives and Key Results) – kokios pritaikomos praktikos ir galimos rizikos, bei jų valdymas?

Giedrė Žemulaitytė

Personalo vadovė tarptautinėje IT bendrovėje. Čia Giedrei ir pavyko susipažinti iš arčiau su Agile IT komandose. Kartu natūraliai kilo smalsumas, o kaip tai pritaikyti ir ne tik jose. Tad domėjimasis Giedrę nuvedė ne tik į Agile HR, tačiau ir OKR temą. Diegė savo įmonėje OKR nuo pradžios, tad teko praeiti tą kelionę, kurią keliauja kiti. Paskutiniuosius kelerius metus į tai nemažai gilinasi, mokosi, dėsto PVPA "Agile HR" temą.

2024 balandžio 24 d.

Kaip Personalo valdymo priemonėmis formuoti Agile požiūrį organizacijoje?

Renata Augustaitienė

Ignitis grupės Žmonių ir kultūros vadovė, Daugiau nei 25 metus dirba HR srityje tarptautinėse kompanijose, turi gan ilgą patirtį personalo vadybos srityje, kuria ir diegia inovatyvius organizacinės kultūros pokyčius strategijos įgyvendinimui. Prieš tai darė karjerą SEB banke, kur dirbo12 metų įvairiose vadovaujamose pareigose. Renatos atsakomybėje yra darbuotojų patirties gerinimas, organizacijos veiklos efektyvumo didinimas, sparčių pokyčių pritaikymas, darbuotojų darbo sąlygų gerinimas na ir žmonių gerovė ir įvairovė.

2024 gegužės 1 d.

Lean ir Personalo valdymas.

Kristina Belopetravičienė

Personalo valdymo profesionalė, mokymo programų autorė ir lektorė, asmeninės lyderystės bei žmonių kultūros ugdymo praktikė, sukaupusi daugiau nei 20 metų vadovavimo patirtį. Kristinos veiklos metodai paremti strategija, kad tik sąmoningi darbuotojai gali kurti tikrąją ir ilgalaikę vertę organizacijoms. Savo praktikoje remiasi ugdomojo vadovavimo (coaching), asmeninės lyderystės ugdymo, neuroeduakaciniais metodais, taiko žmonių elgsenos ir tarpusavio suderinamumo metodą Socioniką - šie įrankiai, tinkamai integruoti į organizacijų valdymą, padeda atrasti, ugdyti ir auginti tikruosius šių dienų Lyderius.

2024 gegužės 8 d.

Kaip matuoti ir didinti personalo specialistų efektyvumą?

Valius Adomaitis

HR Hint Online Personalo vadovo nuomos verslo vystymo ir Atlygio projektų vadovas. Daugiau kaip 17 metų patirtis HR, daugiau nei 11 įmonių, daugiau nei 100 unikalių sprendimų. Valius visada siekia ne šiaip diegti personalo sprendimus, bet būti verslo partneriu, kurio užduotis, padėti verslui pasiekti jo tikslus. Ir ne bet kaip, bet per darbuotoją, jo nukreipimą, skatinimą, produktyvios aplinkos kūrimą.

2024 gegužės 15 d.

3 modulis. Vidinė ir išorinė darbuotojų motyvacija.

Finansinė motyvacija – kaip padaryt, kad ji veiktų?

Aistė Grigaliūnaitė- Staselienė

Organizacijų vystymo konsultantė sukaupusi 17 metų žmogiškųjų išteklių valdymo patirtį tarptautinėse organizacijose Lietuvoje, Baltijos ir Šiaurės šalyse. Įmonės People LAB įkūrėja, konsultantė, per penkerius metus su komanda įgyvendinusi 40+ atlygio sistemų vystymo projektų gamybos, technologijų, prekybos ir paslaugų įmonėse ir įstaigose. Tobulinanti ir diegianti darbuotojų veiklos valdymo, kompetencijų ir įgūdžių vystymo programas. EBRD (European Bank Reconstruction and Development)  tarptautinė konsultantė.

2024 gegužės 22 d.

Ar įmanoma pakeist darbuotojų požiūrį? Quiet quitting – kaip ir ar su tuo reikia kovoti?

Deividas Budginas

Darbuotojų ambasadorystės agentūros Employee2consumer vadovas, komunikacijos ir marketingo ekspertas, darbuotojų ambasadorystės ekspertas. Deividas daugiau nei 11 metų dirba marketingo ir komunikacijos srityje, 6 metus vadovavo skaitmeninės komunikacijos agentūrai, su darbuotojų ambasadorystės projektais dirba nuo 2018 metų. Konsultavo tokius prekės ženklus kaip Maxima group, eBay, DPD, Luminor, EY, Ignitis, Iki, Bitė.

2024 gegužės 29 d.

Kaip pritraukti aukščiausio lygio specialistus, profesionalus?

Valentas Gailius

HR factory, UAB – Generalinis direktorius, verslo vystymo ir personalo pritraukimo konsultantas. 12 metų vadovavimo patirtis, susijusi su telemarketingo, draudimo, telekomunikacijų, laikinosios personalo nuomos ir talentų pritraukimo verslo sprendimais. Aktyviai konsultuojantis užsienio kapitalo įmones su tikslu jas pritraukti į Lietuvą ir padėti įdarbinti aukščiausio lygio talentus.

2024 birželio 5 d.

Kokie Personalo valdymo įrankiai įtakoja darbuotojų efektyvumą?

Giedrė Vaitiekūnaitė - Urbanovič

HR Hint Online įkūrėja ir vadovė, HR klubas | HR akademija įkūrėja, personalo valdymo ekspertė. Realizuodama savo idėjas Giedrė siekia pakelti personalo valdymo lygį Lietuvoje, nes tiki, kad tvarus ir kokybiškas personalo valdymas gali padėti verslui turėti geresnius rezultatus, o žmonėms būti laimingesniems savo darbo vietose. Praktinė patirtis kuriant, pertvarkant ir diegiant personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose. 15+ metų patirtis personalo valdymo srityje skirtinguose verslo sektoriuose.

2024 birželio 12 d.

Apie ką visa tai:

I Seminarai

Tai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną trečiadienį nuo 11 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą su puse laiko penktadienį galėtumėte imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

II Darbas grupėse

Kartą per mėnesį, antrąjį mėnesio penktadienį nuo 13 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuos ir kuruos Saulius Jovaišas.

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius profesinius klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

Registracija:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084