PERSONALO VADOVO LAIKAS. 2023 m. pavasario semestras

10 seminarų bei savitarpio pagalbos grupių ciklas ir bendruomenės kūrimo projektas personalo profesionalams.

Kaip gyvena personalo profesionalai?

Ar tai, ką jie daro svarbu tik jiems? Ar įmonių vadovai skiria personalo problemoms pakankamai dėmesio, o organizacija pakankamai resursų? Kaip sekasi keisti kultūrą, ar šis klausimas visiems tebeatrodo antraeilis? Ar personalo vadovas - nesuprasto vienišo profesionalo darbas?

Kaip ir bet kuri vadovavimo grandis, personalo vadovai susiduria su laikmečio iššūkiais. Padidėjusia konkurencija dėl darbuotojų, besikeičiančia organizacijų struktūra, procesų optimizavimu, komunikacija ir bendradarbiavimu, didesne darbuotojų kaita ir darbo rinkos kaprizais, ekonominiais svyravimais, emigracija ir imigracija ir dar daugeliu kitų.

Ir tuo pačiu vis didėjančia HR pareigybės svarba sprendžiant viską apimančią pagrindinę problemą – organizacijos vystymą.

Šiuo nauju eksperimentiniu Personalo vadovo laiko kursu, pradedame ieškoti atsakymų, kaip personalo profesionalams efektyviai ir sėkmingai dalyvauti sprendžiant įvairias organizacijos problemas. Tam pasitelkiame aukščiausio lygio profesionalų žinias, kuriomis jie dalinsis kas savaitę nuotoliniuose penktadienio seminaruose ir jau puikiai užsirekomendavusiose nedidelėse savitarpio pagalbos grupėse.

Prisijunkite.

Ši nuotolinių seminarų ir praktikų serija nuo kovo 24 d. yra bandomasis projektas. Pagal tai kaip Jūs į jį reaguosite, kokią naudą išsinešite galėsime spręsti ar projektą galima tęsti toliau ir jei tęsti, tai kaip.

Dėl to leidžiame sau Jums pasiūlyti itin patrauklią dalyvavimo seminaruose kainą, bet perspėjam, kad galim kiek įkyrėti klausinėdami Jūsų nuomonės apie įvairius techninius ir turinio dalykus.

Sudarė ir moderuoja:

Saulius Jovaišas - verslo valdymo konsultantas. Personalo parinkimo ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose verslo srityse. Veda mokymus ir seminarus personalo ir verslo valdymo temomis.

Programą sudaro:

  • 10 seminarų ciklas internetu kiekvieną penktadienį nuo 11 val. iki 12.30 val.
  • Kiekvieną seminarą veda vis kitas lektorius.
  • Su lektoriais ir jų temomis galite susipažinti žemiau šiame puslapyje.
  • Trys grupinės praktikos su Sauliumi Jovaišu, pirmą mėnesio antradienį nuo 14 val. iki 15 val. balandžio 4, gegužės 2 ir birželio 6 dienomis.
  • Savarankiškas darbas ir konsultacijos grupėse tarp grupinių praktikų.
  • + jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, dar mėnesį laiko galėsite peržiūrėti paskaitų vaizdo įrašus.
  • + šio kurso FB grupė internete problemų aptarimui.

Programa vyks nuo 2023 m. kovo 24 dienos iki 2023 m. birželio 6 d. Tai yra pilotinis projektas. Pagal jo sėkmę ir jūsų atsiliepimus spręsime apie jo pratęsimą rudenį.

Seminarai

RAIMONDA ALONDERIENĖ

Personalo valdymo profesionalų asociacijos Valdybos narė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesorė, IT įmonės „Devbridge", priklausančios „Cognizant" kompanijai, Žmonių ir organizacijos vystymo direktorė.

HR-less approach

2023 m. kovo 24 d.

 

ŽIVILĖ VALEIŠIENĖ

Organizacijų vystymo, vadovų lyderystės bei komandų ugdymo profesionalė, Personalo valdymo profesionalų asociacijos lektorė, Nepriklausoma Valdybos narė

Kaip įdarbinti vertybes

2023 m. kovo 31 d.

VALERIJA BUZĖNIENĖ

Personalo atrankos srityje dirbanti jau 20 metų, vadovavo įmonei "Simplika" ir "CVO Recruitment", tinklalaidės „Žmogiškieji Iššūkiai“ vedėja bei knygų bendraautorė.

Atranka ir įvedimas

2023 m. balandžio 7 d.

IRMA BUČINSKAITĖ

Viena iš personalizuotų naudų startuolio "benme" įkūrėjų ir CEO. Daugiau nei 15 metų Irma konsultuoja Lietuvos ir tarptautines įmones ieškant ir pritaikant įvairius personalo valdymo ir žmogiškųjų resursų sprendimus.

Darbuotojų lūkesčių valdymas

2023 m. balandžio 14 d.

JUOZAS SARGŪNAS

MELP naudų valdymo platformos ir mobilios aplikacijos bendraįkūrėjas ir vadovas, turintis daugiau nei 17 m. patirtį pardavimuose bei draudimo srityje.

Ką daro HR‘as visą dieną?

2023 m. balandžio 21 d.

GIEDRĖ VAITIEKŪNAITĖ-URBANOVIČ

HR Hint Online įkūrėja ir vadovė, personalo valdymo profesionalė, HR klubas | HR akademija iniciatyvų kūrėja.

CEO Ir HRM – ko jūs norit? Alio?

2023 m. balandžio 28 d.

KRISTINA GLUMBAKĖ

Personalo profesionalė ir entuziastė, personalo srityje dirbanti aštuonerius metus.

Veiklos valdymas ir vertinimas – (ne)formalumas?

2023 m. gegužės 5 d. 

MATAS MARTINKĖNAS

People Link vyr. konsultantas ir partneris, daugiau nei 8 metus dirbantis su aukštos kvalifikacijos specialistų ir vadovų personalo atrankomis bei komandų plėtros sprendimais.

Darbuotojų motyvacija šiandien ir kodėl man tai turėtų rūpėti?

2023 m. gegužės 12 d.

RENATA ŠUMSKAITĖ

Valdybos narė, CEO, Sertifikuota DiSC trenerė, koučerė, strateginių sesijų moderatorė, lektorė, turinti daugiau nei 23 m. vadovavimo patirtį.

Skirtingumai – galimybė. Nuo ko pradėti šios galimybės panaudojimą?

2023 m. gegužės 19 d. 

NOMEDA MARAZIENĖ

EQ (emocinio intelekto) kompetencijų lavinimo trenerė, konsultantė, lektorė.

Konfliktai darbo vietoje gerai? O kaip padaryt, kad būtų gerai?

2023 m. gegužės 26 d. 

Apie ką visa tai:

I Seminarai

Tai būtinai vienas virtualus susitikimas kartą per savaitę  kiekvieną penktadienį nuo 11 val. Jų metu kviečiame įvairius jau plačiai užsirekomendavusius ir patyrusius lektorius, vis skirtingos srities profesionalus. Kai kurie susitikimai Jums pasirodys labiau naudingi, kiti gal labiau savaime suprantami, tačiau visus juos pritaikėme veikiančiam ir aktyviam vadovui. Kad sugaišę tą valandą su puse laiko penktadienį galėtumėte imti ir gautus metodus bei patarimus pritaikyti savo veikloje.

II Darbas grupėse

Kartą per mėnesį, pirmąjį mėnesio antradienį nuo 14 val., visi dalyviai kviečiami susirinkti ir gauti namų darbų užduotį aptarimui grupėse. Problemas ir temas, bei jūsų veiklą moderuos ir kuruos Saulius Jovaišas.

Kartą per mėnesį mes suskirstysime dalyvius į vis naujas keturių-penkių žmonių grupes, kuriose susitikę virtualiai (o jei norės ir gyvenimas leis - ne virtualiai) aptars pasiūlytą temą, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis. Bei padės vieni kitiems spręsti kiekvienam dalyviui aktualius profesinius klausimus.

Kas mėnesį grupės bus formuojamos naujai, laisva atsitiktine tvarka. Taigi taip plėsis Jūsų bendravimo ir pažinčių ratas, o jei susikūrusi komanda nepatiks, visada po mėnesio galėsite pabėgti.

Dalyvavimas šiose grupėse nėra privalomas. Galėsite dalyvauti visada, arba tik tą mėnesį kada jausite, kad turite kuo pasidalinti, "kabina" tema ar tiesiog turite daugiau laiko tobulėjimui.

Registracija:

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus vadovavimas.lt organizuojamus mokymus

Iš viso:

PVM 21%:

Mokėtina suma:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu vadovavimas@vadovavimas.lt arba tel. +37065568084